Cześć, jestem Uśka

zajmuję się fotografią emocji

Mieszkam na Śląsku ale przyjadę dla Was w każdy zakątek świata. Uwielbiam biegać, podróżować i słuchać muzyki w samochodzie, rzadko jem mięsko i nie lubię pietruszki chociaż mama powtarza, że to zdrowe. :) Uwielbiam proste kadry i to najlepiej na łonie natury, gdzieś gdzie będziecie Wy i Wasza miłość.  Moja praca to przewidywanie, wyprzedzanie rzeczywistości, łapanie w locie tego, co najpiękniejsze. Naciskam spust migawki w najprostszych, ale pełnych emocji momentach. Piękno kryje się wszędzie, bardzo często w najzwyklejszych sytuacjach – trzeba jedynie go poszukać.

21951701_1817794314902448_1019012585_o
0
sesji
0
młodych par
0
naciśnięć migawki
0
wydrukowanych odbitek

Kocham to co robię i chętnie podzielę się tą pasją, tworząc dla Was niezwykłe pamiątki, które pozostaną z Wami na zawsze.

~ Uśka Chomczyk

Opinie

separator3

Na swojej drodze spotkałam już wielu wspaniałych ludzi, którzy pozwolili mi opowiedzieć swoją historię. Byłam razem z nimi w trakcie ich wielkich dni, aby uchwycić każdą ulotną chwilę. Oto kilka słów refleksji klientów o naszej współpracy.

 • Polecam z całego serduszka Uśkę! Otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia z wesela i z sesji narzeczeńskiej. Kontakt z Panią fotograf bez zastrzeżeń, bardzo dobrze rozumiała nasze potrzeby i spełniała oczekiwania - pełen profesjonalizm! :) Otrzymaliśmy przepiękny album ze zdjęciami ślubnymi, zamówiliśmy dla siebie i rodziców - i my i rodzice byliśmy oczarowani. Po ślubie i czasie narzeczeńskim pozostały nam wspomnienia i ich dokumentacja na zdjęciach!  Polecamy jeszcze raz bo na pewno będziemy do niej wracać :)

  Dominika & Paweł
  Dominika & Paweł 15.07.2017r.
 • Serdecznie polecamy współpracę z Uśką! Atmosfera pierwsza klasa, goście czuli się swobodnie, a wszystkie zdjęcia wyszły przepiękne!! Dziękujemy Ci bardzo i polecamy każdemu : )

  Ania & Paweł
  Ania & Paweł 1.07.2017
 • Bardzo trudno w kilku słowach opisać emocje jakie towarzyszą w najważniejszym dniu życia tj. w dniu ślubu. Stres i całe zamieszanie temu towarzyszące sprawiło, że niektóre momenty tego dnia niejako nam umknęły. Dzięki rewelacyjnemu oku Usi udało się uwiecznić te chwile. Już na pierwszym spotkaniu odnosiło się wrażenie, że rozmawia się ze starą znajomą. Jej otwartość i naturalność sprawiły, że nie czuliśmy się skrępowani aparatem a wszystko to doprawione zostało nutką profesjonalizmu. Dziękujemy za piękną pamiątkę.

  Monika & Darek
  Monika & Darek nowożeńcy
 • Wiecznie nie mieliśmy czasu w związku z układaniem wesela na odległość, ani specjalnie pomysłu, a jak patrze na nasze zdjęcia weselne nie mogę przestać się uśmiechać. Udało Ci się uchwycić nasze  wymiany uśmiechów w trakcie ślubu, urok kościoła i nasza rodzinność :) Wykorzystałaś cudownie energie i spontaniczność naszych przyjaciół i rodziny - mini sesja z kanapą przypomina dobre chwile w doskonałym towarzystwie. Wykrzesałaś z nas energie na uśmiech na sesji następnego dnia mimo ze spaliśmy 3h po tańcach weselnych :) przede wszystkim sprawiłaś ze mój mąż, zawsze spięty albo wręcz przeciwnie robiący głupie miny na widok aparatu był rozluźniony i naturalny (ja jak trzymam aparat nie potrafię go do tego przekonać już drugi rok;)) koniec końców wyczarowałaś zdjęcia do których się wraca a nie tylko zajmują miejsce na dysku/polce - potrafiłaś swoim cierpliwym, ciepłym i przyjaznym podejściem przekonać dwie osoby, które nie przepadają za byciem fotografowanym by zamiast pozować były razem i zaklęłaś te chwile w obrazy :)

  Karolina & Robert
  Karolina & Robert 10.10.2010

Na każdą okazję

okazje-pasek-3