fbpx
albumy i fotoalbumy

Albumy i fotoalbumy czyli wspomnienia w pięknej oprawie

Jak często chwytasz za komputer, gdy przyjeżdża rodzina by pokazać im zdjęcia z podróży lub sesji?

Czy słyszysz czasem od babci “przywieź mi jakieś zdjęcie do ramki” ale wszystko masz na telefonie?

Czy masz ochotę czasem powspominać jakieś chwile, ale nie wiesz gdzie szukać konkretnych zdjęć w czeluściach dysków?

Dlaczego warto inwestować w albumy?

Początki fotografii nierozerwalnie łączą się z odbitkami oraz albumami. Zachowywanie wspomnień w namacalnej formie, do której można sięgnąć w każdej chwili, stało się niezmiernie popularne. Każdy z nas, gdy ma to szczęście natrafić na stary, rodzinny album fotograficzny, z rozrzewnieniem ogląda twarze przodków oraz otaczający ich świat. Albumy ślubne, rodzinne i pozostałe – utrwalają wspomnienia na długie lata, zatrzymując czas na zawsze. Czy jednak albumy fotograficzne w dzisiejszych czasach są warte zachodu? Odpowiadam od razu – po stokroć tak! Albumy i fotoalbumy przechowywane w fizycznej formie stanowią pamiątkę na całe lata nawet pokolenia.

Sięganie po cyfrowe zdjęcia na komputerze czy telefonie nie jest zbyt popularne. Paradoksalnie, mając je na wyciągnięcie ręki, oglądamy je coraz rzadziej i tracimy poczucie wyjątkowości zdjęć, o czym wspominałam też przy okazji wpisu o sesji lifestyle. Gwarantuję Wam, że posiadając album, zerkniecie do niego z dużo większą chęcią, niż przescrollujecie zdjęcia w telefonie – ponadto, przeglądanie w rodzinnym gronie albumu to niesamowita frajda i na pewno dużo pozytywnych emocji!

albumy i fotoalbumy

Jaki album wybrać?

W odpowiedzi na pytanie jaki album zamówić, przedstawię Wam pokrótce charakterystykę i cechy form tworzenia albumów. Macie do wyboru fotoalbumy naświetlane w oprawie z materiału, ekoalbumy z grubej tektury  albo tradycyjne albumy wyklejane. Jak widzicie, wybór jest całkiem szeroki, a dobór rodzaju albumu zależy od okazji, preferencji wizualnych, a także przeznaczenia danego albumu. Tradycyjny, wyklejany album może służyć jako album rodzinny, do którego ciągle będzie można ?dołożyć? nowe zdjęcia, z kolejnych wartych zapamiętania wydarzeń. Fotoalbumy stanowią z kolei elegacką pamiątkę ze ślubów i podróży – albumy ślubne w takiej formie są spójną całością, ujętą w jednolitej, konsekwentnej formie. Oba warianty albumów nadają się również świetnie na prezent. Jeśli nie wiecie, jaki album najlepiej sprawdzi się w Waszym przypadku – służę poradą profesjonalisty i chętnie pomogę w doborze najlepszej dla Was opcji. 🙂

Album jako piękny prezent dla najbliższych

Najlepsze prezenty to takie, które wywołują pozytywne emocje, czyż nie? Album rodzinny to świetny pomysł na prezent, szczególnie na dzień matki, rocznicę ślubu rodziców czy też urodziny kogoś bliskiego. Zdjęcia rodzinne posiadają silny ładunek emocjonalny, a zebranie ich w jednym miejscu, jako fotoalbum rodzinny, stanowi prezent, który dla wielu okaże się strzałem w dziesiątkę. Tym bardziej, że dostępne wzory i warianty albumów są eleganckie, a oprócz skrywania pięknej zawartości, dobrze prezentują się z zewnątrz.

albumy i fotoalbumy
powyżej zdjęcie moich przygotowań do ślubu z wszystkimi kobietkami

Czy szewc bez butów chodzi?

Parafrazując powyższe powiedzenie – uważam, że szewc musi mieć najlepsze buty w mieście! Dlatego też dla mnie albumy mają szczególną wartość. Wszystkie zdjęcia z podróży  wywołuję i tworzę z nich albumy rodzinne. Zdjęcia w fotoalbumach czy albumach wyklejanych stanowią fizyczny dowód przemierzania świata, są pamiątką z uroczystości rodzinnych, a przede wszystkim mają emocjonalną wartość. Wspólne oglądanie zdjęć w albumie – z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi – to dla mnie wyjątkowo miły sposób na spędzenie czasu, przeżycie wydarzeń i odkrywanie miejsc na nowo. 

Jak zaprojektować fotoalbum?

Jeśli jesteście ciekawi, jak fizycznie będzie wyglądał album, zostawiam Wam linka do firmy, u której ja zamawiam albumy – Crystal Albums. Jest to ekipa, która współpracuje tylko z profesjonalnymi fotografami, tworząc najwyższej jakości produkty. Każdy album jest tworzony z troską o detale i rzetelne wykończenie, a więc zdjęcia zyskują cudowne tło i miejsce, gdzie są w odpowiedni sposób wyeksponowane. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i przejrzenia formy, w jakiej moje albumy powstają. Jeśli chodzi o projekt – robimy go razem, nie musicie być moimi klientami by wysłać mi zdjęcia do projektu – mogą być nawet z telefonu! Ja sama dużo fotografuje w podróży telefonem, potem tworze dla Was projekt w programie i ustalamy szczegóły dot oprawy i graweru.

W tym wpisie znajdziesz orientacyjny cennik a także całą ofertę do pobrania, która zawiera wszystkie dostępne oprawy, możliwości personalizacji a także propozycje pakietów.

Napisz do mnie aby zamówić taki album KONTAKT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *