grupowa sesja karmienia piersią 2022

Grupowa sesja karmienia piersią na Śląsku – 2022

Grupowa sesja karmienia piersią 2022

Są takie projekty o których się śni, sesje o których marzysz ale się boisz ich zrealizować, bo zwyczajnie nie wiesz co to będzie. Parę miesięcy temu zapragnęłam zorganizować na Śląsku sesje karmienia piersią. A jak to mówią – bój się i działaj, więc w imię tej zasady postanowiłam w tym roku po prostu ruszyć z tym projektem i muszę przyznać, że przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie tylko dziewczyny, które się zgłosiły to cudowne kobiety, które fantastycznie przygotowały się do sesji ale też maluchy – jadły, uśmiechały się i po prostu były szczęśliwe. Ponoć to nie jest łatwe przy 14 maluchach w jednym miejscu i czasie.

Ta sesja karmienia piersią nie powstałyby gdyby nie zaangażowanie dziewczyn w mój pomysł za co bardzo Wam wszystkim dziękuje! Za zaufanie i taką mobilizację – to było super doświadczenie i na pewno w przyszłym roku możecie spodziewać się kolejnej edycji. Uważam, że tworzenie takich projektów jest bardzo ważne i chociaż nie jestem mamą to odkąd pamiętam zawsze z zachwytem patrzyłam na proces kamienia piersią, na tą nietuzinkową, magiczną więź matki z dzieckiem.

Jest to coś niesamowitego i uważam, że powinno się to rozpowszechniać i normalizować chociażby w miejscach publicznych, pokazywać właśnie jako piękną więź, która łączy matkę z dzieckiem. Ta sesja to opowieść o kobietach i ich dzieciach, o relacji i miłości. Trochę o tym, co musiały przejść by teraz karmić piersią bo ta droga mleczna nie zawsze usłana jest różami. Myślę, że warto o tym pamiętać widząc taką mamę.

Jeśli marzycie o zdjęciach z karmienia piersią to gorąco zapraszam Was też do umówienia się na sesje rodzinną z Waszym maluchem <3

Picnook - online blogging tool

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *