fbpx
sesja kobieca

Magda | sesja kobieca w moim apartamencie

Sesja kobieca Magdy

Czy kiedyś zastanawialiście się nad tym dla kogo jest taka sesja kobieca? Jak przebiega taka sesja i kto najczęsciej staje przed moim obiektywem? Ile razy powiedziałaś, że to nie dla Ciebie? Ponieważ mam na swoim koncie nieco ponad dwadzieścia takich sesji pomyślałam, że to czas najwyższy podzielić się moimi spostrzeżeniami i zachęcić Was to zrobienia czegoś takiego właśnie dla siebie. Niezależnie od wieku, bagażu doświadczeń, ilości stresu, rodzaju pracy czy posiadania dzieci sesja kobieca jest dla każdej z Nas czymś innym. Ja natomiast dbam by te wszystkie czynniki nie miały znaczenia, liczy się tylko to byście czuły się dobrze i cudownie spędziły czas. Przy dobrej muzyce, z lampą wintlub kubkiem ulubionej kawy, przy rozmowach ze mną o wszystkim i o niczym, a finalnie ciesząc się piękną pamiątka na długie lata w postaci zdjęć.

Osobiście mam za sobą już trzy sesje kobiece, co ciekawe – dwie z nich wykonali fotografowie a jedną fotografka. Tutaj w pełni trzeba zdać się na czyjś zmysł i estetykę, którą chcemy zobaczyć w naszych zdjęciach, które finalnie otrzymamy. Sesja kobieca to cudowna pamiątka, dzień kiedy wizażystka robi nam makijaż, mamy boską fryzurę, możemy kupić wymarzoną bieliznę lub ubrać ulubiony sweter czy rajstopy. Możemy być sobą i zwyczajnie cieszyć się tą chwilą, ja zadbam o muzykę i odrobinę żartów by Cię rozluźnić, opowiem Ci kilka trików z układania ciała nawet na wakacjach z przyjaciółmi by zawsze mieć zdjęcia, na których się sobie podobasz a przez całą sesje będę dbała o to byś wyglądała cudownie i czuła się komfortowo.

Teraz zapraszam Cię na sesję kobiecą Magdy, która wybrała się do mnie na kobiecą sesje grupową – mój autorski projekt sesji kobiecych, w trakcie których spotykamy się u mnie, pijemy, malujemy i świetnie spędzamy czas w babskim gronie a w międzyczasie nieopodal wykonuje sesje każdej z Was indywidualnie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *