Simona i Rafał | Miejska sesja na rowerze

Sesja na rowerze?

Sesja na rowerze w środku miasta to świetny pomysł, szczególnie gdy w grę wchodzi odrestaurowany tandem, a jego właścicielami jest cudowna para! Już od dawna myślałam by wyjść z fotografią do miasta, by złamać trochę swoje przyzwyczajenia i opuścić las, w którym czuje się jak w domu i trochę zaszaleć! Myśl o sesji w mieście kiełkował we mnie już bardzo długo, chciałam niebanalnych cieni, masy kolorów, świtała przebijającego się przez grzbiety budynków i przede wszystkim miłości, którą będę musiała pokazać w niecodziennej dla mnie scenerii. Gdy tylko napisałam do Simony o moim pomyśle od razu czułam, że stworzymy coś fajnego, oprócz tego, że z Rafałem tworzą mega zgrany i kochajacy się team to okazało się, ze stworzyli coś naprawdę pięknego – tandem, który chcieli wynajmować do sesji wiec potrzebowali zdjęć! Nie mogłam trafić w lepszym momencie jak właśnie teraz, gdy tandem został przez nich ukończony, bo (uwaga!) wszystko malowali i robili sami!

Chciałam by było kolorowo, ciekawie, zabawnie i przede wszystkim na pełnym luzie! Sesja rowerowa to także fantastyczna przygoda, szczególnie jeśli lubicie jeździć to jazda na tandemie na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text][/vc_column_text]

One comment

  1. Rafał i Simka – super wyglądacie! Tandem, miasto , karuzela , to wszystko tak niesamowicie wygląda że nie poznałbym że to moje Żory 😀 Wszystko bardzo fajnie się prezentuje. Już znoszą powoli lockdown więc może karuzela znów ruszy !

Leave a Reply