fbpx
sesja kobieca Śląsk

Sesja kobieca | Karolina

Sesja kobieca? Co powiedzą inni?

“Jeszcze parę lat temu w życiu nie zrobiłabym sobie takich zdjęć” – powiedziała mi Karolina podczas sesji kobiecej ale życie nauczyło ją, że jest za krótkie by zastanawiać się co ktoś pomyśli. Skupiła się na sobie i jest jedną z kobiet od której można czerpać garściami inspiracje i motywacje bo nie tylko jest super osobą z którą można rozmawiać godzinami, ale to także mega zaradna, ciepła, bardzo przedsiębiorcza i silna kobieta.

Chyba sesje kobiece kocham właśnie za możliwość poznania Was i opowiedzenia Waszej historii, kocham, kiedy widzę, jak się otwieracie i jak rozkwitacie przed moim obiektywem. Każde spotkanie zaczynamy od kawy lub szklanki wody, chcę Was poznać jak najlepiej by pokazać Wasze piękno, by pokazać Waszą sensualność, delikatność czy drapieżność. Każda z Was jest inna i sesja kobieca jest właśnie czasem, w którym ja szukam drugiego dna, tego, którego nie pokazujecie nikomu innemu a który chcę zachować dla Was na zawsze w kadrach.

Jak wygląda sesja kobieca przed moim obiektywem?

Kocham autentyczność tych zdjęć i spotkań, choć tego nie widać na samych zdjęciach to często towarzyszą nam rozmowy, wzruszenia czy śmiech aż do bólu brzucha. Sesja to pozowanie i nie raz mówicie po, że macie zakwasy bo troszkę trzeba się ruszać ale to także rozmowa, wymiana doświadczeń, babskie wsparcie i dużo dobrej energii.

To także moje tipy, wskazówki i porady, poza tym, że chcę Was pięknie sfotografować i dać Wam cudowną pamiątkę z tego spotkania w postaci zdjęć to marzę o tym, byście dzięki moim trikom przywoziły z wakacji super zdjęcia, na których siebie kochacie i które chętnie będziecie wywoływać. Czasem ustawienie ręki czy nogi robi diametralną różnicę i to też w ramach sesji Wam pokazuje zarówno na zdjęciach jak i na mnie samej :).

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *