sesja narzeczeńska w górach

Magda i Krzysiek | sesja narzeczeńska w górach

Sesja narzeczeńska w górach to coś co uwielbiam, w tym miejscu mogłabym przytoczyć co najmniej 10 powodów, za co i czemu uważam, że są takie ważne, ale dzisiaj skupię się na TEJ sesji Magdy i Krzyśka, która nie tylko była strzałem w dziesiątke sama w sobie bo spędziliśmy fantastycznie czas razem, ale była też spełnieniem moich marzeń o sesji w chatce a ich luz dał mi możliwość podejścia bardzo blisko, przez co już dzisiaj wiem, że ich ślub za rok (tak właśnie 8 sierpnia) będzie istną petardą a Oni zupełnie nie bedą stresować się aparatem.
Ten dzień był bardzo pochmurny, już w drodze do Węgierskiej Górki złapał Nas deszcz, więc nie nastawiałam się na dobrą widoczność gór ale raczej na kilka ujęć w domku. Magda i Krzysiek przyjeli Nas bardzo ciepło więc ogrzewając się herbatą rozmawialiśmy o górach, o ślubie, o sesji, tak właściwie o wszystkim, sesja narzeczeńska jest idealnym czasem by poznać się nawzajem i spędzić fajnie czas, uwielbiam współprace, które zaczynają się właśnie takim spotkaniem na sesji. Pewne jest, że żadna z par, która miała taką sesje nie stresuje sie juz aparatem w dniu ślubu. Magda i Krzysiek zaufali mi bezgranicznie, po krótkim spacerze po połoninach gdzie złapaliśmy trochę słońca wróciliśmy do domku. Tam już podziała sie magia, kiedy ludzie się kochają tak mocno i są sobie tak absolutnie bliscy to intymna sesja narzeczeńska nie stanowi problemu, otwarcie się na drugiego człowieka, pokazanie kawałka swojego świata w lekkim uniesieniu to jedne z najpiękniejszych chwil jakie było mi dane zarejestrować.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text][/vc_column_text]

Leave a Reply