fbpx
sesja noworodkowa lifestyle

Ania i Tomek | Sesja noworodkowa lifestyle w Żorach

Sesja noworodkowa lifestyle 

Sesja noworodkowa lifestyle to idealna okazja do tego, żeby sfotografować swoją rodzinę w możliwie najbardziej komfortowych warunkach. Sesja odbywa się u Was w domu, w dobrze Wam znanych kątach, pośród Waszych mebli, książek i pamiątek. Uwielbiam te domowe sesje, każde miejsce coś o Was mówi, o tym co lubicie, co jest dla Was ważne, jacy jesteście, zawsze mamy masę tematów do rozmowy co tylko potwierdza fakt, że po tej sesji zostałam jeszcze na prawie godzinę oglądając zdjęcia i albumy Ani i Tomka, którzy bardzo cenią sobie robienie zdjęć i ich wywoływanie. 

Z Anią i Tomkiem umówiłam się w listopadzie na sesję ciążową, ale z powodu przeciwności losu udało się spotkać dopiero w styczniu i to na sesji rodzinnej! Teraz czuje, że tak miało po prostu być, by Jasiu już na tych zdjęciach był z Nimi, szczęśliwy i uśmiechnięty – sami zobaczycie!

Sesje noworodkową lifestyle najlepiej wykonać do miesiąca, kiedy dziecko jest jeszcze malutkie i śpi w ciągu dnia ale już znacie jego zachowania, wiecie co lubi, po czym się uśmiecha i jak wpływają na niego różne rzeczy. Jasiu podczas sesji miał równo miesiąc i świeżo co wrócił z zimowego spaceru z babcia co tylko potęgowało, ze chciał jeść i dużo tulić się do rodziców. A co po drugim miesiącu? No oczywiście, że zapraszam na sesje rodzinne, niezależnie od wieku maluszka – zawsze stworzymy piękną pamiątkę Waszej codzienności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *