Daria & Paweł | sesja rodzinna w Palmiarni Gliwice

Sesja rodzinna w palmiarni

Daria też jest fotografem, więc tym bardziej mi miło, że to mnie wybrała na zrealizowanie sesji rodzinnej w palmiarni.  Znamy się ponad 5 lat, wszak chodziłyśmy razem do szkoły fotograficznej, ba! siedziałyśmy nie raz w jednej ławce a teraz regularnie spotykamy się na kawę wspierając i wymieniając doświadczeniami. Cudownie otaczać się takimi ludźmi, od których nie tylko możesz czerpać inspiracje ale też zawsze wesprą dobrym słowem. To nasza trzecia wspólna sesja i mam nadzieje, że nie ostatnia.

Sesja rodzinna zimą?

Palmiarnia Gliwicka to idealne miejsce na sesje gdy na dworze panuje niepogoda, lub jak w przypadku tej sesji – jest bardzo zimno! Na sesje umawiałyśmy się już jakiś ale jak to w okresie zimowym chłopcy chorowali naprzemiennie, udało się jednak ją zrealizować!  W Palmiarni są zawsze dobre warunki do fotografowania, nieważne czy świeci słońce czy pada deszcz! Niezależnie od dnia warto pojawić się tam zaraz po otwarciu gdy nie ma jeszcze tłumów i można na spokojnie spacerować i zwiedzać bez pośpiechu zachwycając się roślinnością. Koszt fotografowania na miejscu to 100 zł ale niech Was to nie przestraszy bo przestrzeń jest tak różnorodna i zachwycająca, że niezależnie od pory roku będziecie mogli być ubrani jak Wam wygodnie ze względu na panujący klimat jest tam po prostu ciepło!

Niektórzy pewnie zastanawiają się jak może wyglądać sesja rodzinna w palmiarni. Taka sesja to nic innego jak spacer, oglądanie i pokazywanie dzieciom darów natury, zachwycanie się wysokimi drzewami, rybami czy tunelami dla mrówek, to ciągłe oglądanie i odkrywanie, bo jest tam naprawdę pięknie i różnorodnie. Dzieci zawsze mają tam frajdę bo poza drzewami owocowymi, kaktusami są też zwierzęta a także część poświęcona tylko rybom, no po prostu nie da się tam nudzić. Dlatego niezależnie czy macie jedno dziecko czy troje jestem przekonana, że w palmiarni każda sesje wyjdzie po prostu spontanicznie i naturalnie bo przestrzeni do oglądania i spacerowania jest bardzo dużo.

Leave a Reply