fbpx

Daria & Paweł | sesja rodzinna w Palmiarni Gliwice

Sesja rodzinna w palmiarni

Daria też jest fotografem, więc tym bardziej mi miło, że to mnie wybrała na zrealizowanie sesji rodzinnej w palmiarni.  Znamy się ponad 5 lat, wszak chodziłyśmy razem do szkoły fotograficznej, ba! siedziałyśmy nie raz w jednej ławce a teraz regularnie spotykamy się na kawę wspierając i wymieniając doświadczeniami. Cudownie otaczać się takimi ludźmi, od których nie tylko możesz czerpać inspiracje ale też zawsze wesprą dobrym słowem. To nasza trzecia wspólna sesja i mam nadzieje, że nie ostatnia.

Sesja rodzinna zimą?

Taka zamknięta przestrzeń to idealne miejsce na sesje rodzinną w palmiarni gdy na dworze panuje niepogoda, lub jak w przypadku tej sesji – jest bardzo zimno! Na sesje umawiałyśmy się już jakiś czas ale jak to w okresie zimowym chłopcy chorowali naprzemiennie, udało się jednak ją zrealizować!  W Palmiarni są zawsze dobre warunki do fotografowania, nieważne czy świeci słońce czy pada deszcz! Niezależnie od dnia warto pojawić się tam zaraz po otwarciu gdy nie ma jeszcze tłumów i można na spokojnie spacerować i zwiedzać bez pośpiechu zachwycając się roślinnością. Koszt fotografowania na miejscu to 100 zł ale niech Was to nie przestraszy bo przestrzeń jest tak różnorodna i zachwycająca, że niezależnie od pory roku będziecie mogli być ubrani jak Wam wygodnie ze względu na panujący klimat jest tam po prostu ciepło! Pełen cennik sprawdzicie na stronie Palmiarni Gliwickiej.

Niektórzy pewnie zastanawiają się jak może wyglądać sesja rodzinna w palmiarni. Taka sesja to nic innego jak spacer, oglądanie i pokazywanie dzieciom darów natury, zachwycanie się wysokimi drzewami, rybami czy tunelami dla mrówek, to ciągłe oglądanie i odkrywanie, bo jest tam naprawdę pięknie i różnorodnie. Dzieci zawsze mają tam frajdę bo poza drzewami owocowymi, kaktusami są też zwierzęta a także część poświęcona tylko rybom, no po prostu nie da się tam nudzić. Dlatego niezależnie czy macie jedno dziecko czy troje jestem przekonana, że w palmiarni każda sesje wyjdzie po prostu spontanicznie i naturalnie bo przestrzeni do oglądania i spacerowania jest bardzo dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *