Nicole i Paweł

Nicole i Paweł | zimowy ślub w Patio Park Katowice

Kiedy Nicole i Paweł napisali do mnie, że planują zimowy ślub w stylu Urban Wedding – nie miałam jeszcze pojęcia co to jest za forma uroczystości weselnej.  Teraz już wiem, że cechuje się bardziej nowoczesną, miejską formą przyjęcia nastawioną na wysoką jakość.  To mój pierwszy reportaż w takim stylu lecz dla mnie jest to nic innego jak luźny bankiet w gronie najbliższych osób. Słyszałam komentarze, że są one drętwe, to przyjęcie pokazało, że jest wręcz przeciwnie – było bardzo rodzinnie, na luzie i z elegancją,  zabawą , tańcami i masą rozmów.

Patio Park w Katowicach bardzo ciepło i rodzinnie przyozdobił całą salę. Bogate dekoracje i zadbanie o szczegóły sprawiły, że ludzie poczuli ponownie klimat świąt Bożego Narodzenia, które były przecież zaledwie parę tygodni wcześniej. Dominowały zielone choinki wraz z różnorodnymi ozdobami oraz lampeczkami.  Wszyscy zebrani przyjaciele i rodzina otrzymała od pary młodej szyszki, które symbolizowała życie i ciepło domowego ogniska. Wiem, że wspólnie zbudują naprawdę przytulny dom. Widziałam jak radośnie i z miłością na siebie patrzą. W trakcie uroczystości wraz ze ścisłym gronem przyjaciół wybraliśmy się na zewnątrz, aby stworzyć pamiątkę z migoczącymi iskrami sztucznych ogni, która wyszła zupełnie przypadkowo bo myśląc o zdjęciu na dworze DJ (Urban Wedding) wyciągnął zimne ognie, które, jak wspomniał, ma zawsze przy sobie!

Nicole i Paweł zdecydowali się tylko na krótki reportaż czterogodzinny, ale starałam się jak najpełniej oddać pozytywne wrażenia z tego magicznego dnia. Zapraszam!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text][/vc_column_text]

Leave a Reply