fbpx

Reportaż Ślubny

Dzień Waszego ślubu to dla mnie poszukiwanie. Szukam uciekających chwil, ciekawych detali, emocji, gestów między gośćmi i tych sekund wypełnionych uśmiechem po zabawnym żarcie kogoś z rodziny. To dla mnie ważne, byście czuli się przy mnie swobodnie i bezpiecznie, jestem przekonana, że ta relacja zaowocuje takimi zdjęciami, o jakich marzycie.

Każdy reportaż ślubny to dla mnie piękna przygoda, w której chcę Was poznać, by sprostać Waszym oczekiwaniom i z uczuciem oraz magią sfotografować Wasz dzień.

Staram się rejestrować każdy gest wśród Waszych bliskich, wyjątkowe emocje towarzyszące Wam w dniu ślubu, łapać najważniejsze momenty, by nic Wam nie umknęło, a wspomnienia pozostawały żywe. Jestem obok, zawsze gotowa by pomóc, coś doradzić, a w kluczowych momencie podać chusteczkę czy nawet opowiedzieć żart. Fotografuję tak byście po latach czuli zapach tamtego lata, smak słodkiego stołu i ból stóp po całej nocy tańców pod gołym niebem.

W dniu ślubu jestem z Wami od przygotowań do późnej nocy, ale nie widzę problemu byście zaprosili mnie tylko na jakąś część tego wyjątkowego dnia, jeśli tak po prostu czujecie. Uważam, że piękny i dynamiczny reportaż ślubny pokazujący gamę emocji i zawierający wszystkie kluczowe momenty tego ważnego dnia można ująć w maksymalnie dwunastu godzinach. To dla mnie bardzo ważne byście zarówno Wy jak i goście wyglądali na zdjęciach pięknie do samego końca. Zawsze zachęcam Was do kilkuminutowego pleneru w dniu ślubu, emocje tego dnia są niepowtarzalne, a taka sesja może być dla Was miłą odskocznią od weselnego zgiełku. Chwilą wytchnienia w objęciach ukochanej osoby.

Co zawiera współpraca ze mną?

  • Pełne wsparcie i zaangażowanie w dniu ślubu
  • Kilka krótkich sesji plenerowych w dniu ślubu – pomoc w pozwaniu w ruchu oraz wskazówki
  • Spójnie przygotowane zdjęcia, które będą mieć ponadczasowe kolory ułożone w historię z tego ważnego dnia,
  • Galeria internetowa na hasło dla Was i gości, w której możecie ukrywać zdjęcia, które chcecie zostawić tylko dla siebie
  • Pomoc w ułożeniu planu dnia ślubu, dogrania szczegółów oraz polecenia innych usługodawców
  • Możliwość pracy w duecie z drugim fotografem co potęguje ilością i różnorodnością ujęć
  • odbitki 15 x 23 cm w pięknie zapakowanym pudełku
  • Po podpisaniu umowy otrzymacie także 60-o stronnicowy Poradnik ślubny wypełniony wskazówkami, check-listami, inspiracjami oraz poleceniami ludzi z branży.

Ceny na rok 2024 oscylują między 4000 zł a 6000 zł

Jeżeli planujecie samą ceremonię z obiadem dla najbliższych, ślub za granicą albo inny, niestandardowy ślub – koniecznie do mnie napiszcie. Ofertę przygotuje specjalnie pod Wasze oczekiwania.