fbpx

Albumy

Moim zdaniem fotografia tylko wtedy ma moc wehikułu czasu, kiedy możemy trzymać w dłoniach odbitki i przeglądać albumy. W mojej ofercie znajdziecie zarówno fotoalbumy, albumy eko jak i albumy tradycyjne do wyklejania. Wszystko to możecie spersonalizować wg swoich oczekiwań, zaczynając od wyboru oprawy, wymyślenia graweru, poprzez ilość stron a nawet projektując wnętrze razem ze mną w intuicyjnym kreatorze. Album to nie tylko godna oprawa dla Waszych wspomnień, ale także idealny pomysł na prezent, który zostanie z obdarowanymi na zawsze. 

Fotoalbum

Jest to album w pięknej oprawie z płótna lub skóry do wyboru ze sztywnymi bądź giętkimi kartami rozkładanymi na płasko. Dlatego śmiało możemy zaprojektować zdjęcia na całą rozkładówkę bo żaden szczegół mu nie umknie. Dzięki wybranej oprawie jest przyjemny w dotyku, a zarazem niepodatny na palcowanie dzięki stronom z jedwabnego papieru. Wiem od moich klientów, że często uczestniczy w rodzinnych spotkaniach, stając się wspaniałym tłem dla historii i anegdot. Przy zamówieniu trzech fotoalbumów z tym samym projektem – trzeci album (lub najtańszy) dostajecie ode mnie gratis. To idealny prezent dla rodziców z dnia ślubu lub dla dziadków z sesji rodzinnej.

Wybór projektu albumy należy do Was, tworzę go z wysłanych przez Was wcześniej zdjęć z pomocą intuicyjnego kreatora. Wybieracie oprawę, ilość stron, grawer oraz detale takie jak zaokrąglanie rogów czy kolor kart w środku. Oczywiście możecie projekt w całości pozostawić w moich rękach. Personalizacja oprawy jest dodatkowo płatna – grawer lub tłoczenie na złoto / srebrno 40 zł. Ceny dotyczą 10 rozkładówek. Cena każdej kolejnej rozpisana w tabeli.

Rozmiar albumuCenaDodatkowa rozkładówka
20 x 20 cm350 zł20 zł
25 x 25 cm450 zł25 zł
30 x 30 cm550 zł35 zł

Istnieje możliwość zamówienia trzech albumów wg tego samego projektu w cenie dwóch. Więcej informacji wraz z proponowanymi pakietami i gratisami znajdziesz w cenniku poniżej.

Harmonijka

Harmonijka to kompaktowy, kwadratowy, rozkładany mini album, który nie ustępuje dużym albumom. Jest doskonałym dodatkiem do każdego rodzaju sesji. Dzięki niej możesz mieć zdjęcia zawsze przy sobie – w kieszeni lub torebce!

Oprawiona w tkaninę aksamitną w 10 kolorach do wyboru, zbudowana z dwustronnych kart, które można łączyć w większe rozkładówki. Występuje w jednym formatach: 7cm x 7cm ( maxmalnie 18 kwadratowych kart) lub 12 x 12 cm (maksymalnie 10 kwadratowych kart). Dostępna z gotowymi wzorami okładek (z opcją personalizowania tekstów).

CENNIK:
1 sztuka 70 zł
2 sztuki 120 zł

Teczki i pudełka na odbitki

CENNIK:
1 sztuka 40 zł
2 sztuki 70 zł

Album EKO

Jest to album, którego oprawa nie jest ani z płótna ani ze skóry. Wszystkie jego strony to sztywne karty, dlatego idealnie nada się do postawienia na półce. To cudowne rozwiązanie na prezent dla dziadków czy jako pamiątka z sesji kobiecej. Albumy eko mogą mieć 5 lub 10 rozkładówek, na które mogę wgrać Wasze zdjęcia czy to z naszej sesji czy Waszego prywatnego archiwum. Osobiście uwielbiam jeśli album jest zaprojektowany tematycznie i z oddechem, ale jeśli chcesz wrzucić do niego wszystkie zdjęcia z krótkiego wypadu za miasto to również z chęcią go dla Was zaprojektuję. 

CENNIK:
5 rozkładówek – 150 zł
10 rozkładówek – 200 zł

Zdjęcia przygotowane przez Was do wybranego albumu mogą być także z telefonu, najważniejsze by były wysłane w dużej rozdzielczości na mojego maila kontakt@uskafoto.pl. Albumy są płatne z góry po zatwierdzeniu przez Was projektu, jeśli ktoś nie ma abumu w pakiecie sesji / reportażu to wymagany jest zadatek w wysokości 150 zł. Koszt wysyłki fotoalbumów i albumów bezpośrednio do Was to 21 zł, natomiast eko albumu – 17 zł.


Dlaczego warto inwestować w albumy?

Początki fotografii nierozerwalnie łączą się z odbitkami oraz albumami. Zachowywanie wspomnień w namacalnej formie, do której można sięgnąć w każdej chwili, stało się niezmiernie popularne. Każdy z nas, gdy ma to szczęście natrafić na stary, rodzinny album fotograficzny, z rozrzewnieniem ogląda twarze przodków oraz otaczający ich świat. Albumy ślubne, rodzinne i pozostałe – utrwalają wspomnienia na długie lata, zatrzymując czas na zawsze. Czy jednak albumy fotograficzne w dzisiejszych czasach są warte zachodu? Odpowiadam od razu – po stokroć tak! Albumy i fotoalbumy przechowywane w fizycznej formie stanowią pamiątkę na całe lata nawet pokolenia.

Sięganie po cyfrowe zdjęcia na komputerze czy telefonie nie jest zbyt popularne. Paradoksalnie, mając je na wyciągnięcie ręki, oglądamy je coraz rzadziej i tracimy poczucie wyjątkowości zdjęć, o czym wspominałam też przy okazji wpisu o sesji lifestyle. Gwarantuję Wam, że posiadając album, zerkniecie do niego z dużo większą chęcią, niż przescrollujecie zdjęcia w telefonie – ponadto, przeglądanie w rodzinnym gronie albumu to niesamowita frajda i na pewno dużo pozytywnych emocji!