fbpx

Cześć, jestem Uśka
I jestem szczęściarą!

Mieszkam na Śląsku w domku za miastem, jestem żoną cudownego człowieka, robię w życiu to co kocham, a do tego podróżuję, chodzę po górach, uwielbiam dobrą kawę i jedzenie! Kocham wschody słońca, poranną jogę i możliwość tworzenia w ciszy, gdy cały dom jeszcze śpi.

uskafoto fotograf rodzinny ślubny Śląsk Żory

To może od początku…

Jestem fotografką, żoną i totalną fanką natury. Noce pod gołym niebem, w jaskini czy na szczycie góry zimą nie są mi obce. Uwielbiam podróże i wyzwania, uważam, że to one mnie kształtują i pozwalają zajrzeć do głębi siebie. Moi przyjaciele twierdzą, że jestem typem zadaniowca, a ja po prostu sądzę, że marzenia są po to by je spełniać. Każdego dnia uczę się doceniać życie i czerpać z małych rzeczy, takich jak poranna kawa, zapach kwiatów czy słońce za oknem.

W wolnych chwilach czytam książki, jak nie o górach to o psychologii a czasem i kryminały. Dobra lektura potrafi wyrwać mnie z butów i wciągnąć do swojego świata. Zawsze lubiłam sport. Przebiegłam kilka półmaratonów, od czterech lat trenuje pole dance, a pandemię umilaliśmy sobie z mężem zdobywając Koronę Gór Polski. Nie lubię się nudzić, jak podróże to tylko aktywnie, jak kawa to tylko z mlekiem, a jak dookoła świata to z mężem za rękę!

Moim największym marzeniem fotograficznym jest zwiedzać świat i fotografować w różnych jego częściach ludzi, którzy kochają życie i czują podobnie jak ja! Śluby pod gołym niebem, na łódce, we Włoszech z kieliszkiem wina w dłoni czy na Mazurach w starej chacie – nie ma znaczenia, pojadę wszędzie gdzie będziecie czekać na mnie Wy.

” Fotografia powstaje w głowie, jeszcze przed naciśnięciem spustu migawki…”

Opowiem Ci DLACZEGO fotografuje

Mój tato zachorował w 2014 roku, był to przełomowy moment nie tylko w moim życiu, ale także w tym moim hobbystycznym wtedy fotografowaniu. Uświadomiłam sobie coś absolutnie banalnego – robiłam zdjęcia wszystkim znajomym, jeździłam na sesje, poświęcałam dużo czasu na szkołę fotograficzną, a nie miałam zdjęć z moim tatą – najważniejszym facetem w moim życiu! Na szczęście miałam czas by to trochę naprawić. Na wszystkich naszych świętach w domu, urodzinach, chrzcinach siostrzenicy, na Wielkanoc i na Boże Narodzenie, zawsze miałam ze sobą aparat.

Robiłam reportaż z tych wydarzeń, nie tylko tworząc najcenniejsze dla mnie do dziś zdjęcia ale szkoląc swój warsztat i odkrywając zamiłowanie do tego typu zdjęć. Dzisiaj wiszą u Nas dwie ogromne ramki ze zdjęciami z tych ostatnich dwóch lat.

Myślę, że tacie byłoby bardzo miło.

Czas na Twoją historię

Skup się na sobie, na tym co lubisz, o czym marzysz i co jest dla Ciebie ważne. Niezależnie czy jesteście Parą i szukacie fotografa na ślub czy piszesz do mnie jako kobieta, która chce spojrzeć na siebie oczami drugiej kobiety. Jedno jest pewne, w centrum mojej fotografii zawsze stoi człowiek oraz gesty i emocje jakie się za nim kryją. To, jak fotografuję płynie prosto z serca, ale tworzę to dla Was, słuchając o Waszych doświadczeniach, planach i marzeniach oraz polegając na swojej wrażliwości utrwalam kadry, które zostaną z Wami na zawsze. Dlatego uwielbiam spacery i rozmowy z Wami, to niesamowite jak człowiek może drugiego człowieka zainspirować do tworzenia, odkrywania i rozwoju.

Napisz do mnie i stwórzmy razem coś pięknego!