fbpx

Sesja Pary

Sesja narzeczeńska, małżeńska lub po prostu dla pary, to nie tylko zdjęcia, to przede wszystkim czas spędzony razem z bliską osobą na spacerze lub w zaciszu domowym. To idealny czas by poznać się z fotografem, aparatem i świetnie się przy tym bawić. Obecnie w dobie wszechobecnych telefonów i mediów społecznościowych zapominamy o tym, że zdjęcia to spontanicznie złapane klatki z naszej codzienności wypełnione emocjami i relacją z drugim człowiekiem.

Nasze spotkanie zazwyczaj zaczynamy od kawy i rozmowy, jeśli idziemy na spacer to dłuższy czas nie wyciągam aparatu byśmy mieli chwilę aby się poznać, pośmiać i trochę rozruszać zanim zaczniemy sesje. To zawsze trochę pomaga rozładować stres i przyzwyczaić do mojej osoby.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to super preludium przed ślubem.  Nie tylko lepiej się poznamy, a Wy poczujecie się pewniej przed aparatem, ale zdjęcia z takiej sesji to również genialny pomysł na zaproszenia bądź save the date dla Waszych gości. Wielokrotnie widziałam także efekty naszej sesji narzeczeńskiej użyte do dekoracji sali weselnej czy nawet jako element podziękowań dla rodziców lub gości! Sesja narzeczeńska to przede wszystkim ma być przygoda, kawa w Waszej ulubionej kawiarni lub miejsce w którym On się oświadczył. Możemy jechać nad morze, wskoczyć do jeziora, czy spędzić wieczór przy ognisku po całym dniu w górach. Taka sesja narzeczeńska to idealny sposób na pokazanie fotografowi kawałka swojego świata, lub zabrania go w podróż, z której chcecie mieć piękne zdjęcia! Wschód słońca w balonie nad miastem? Zachód słońca w bacówce w Bieszczadach? A może jeszcze jakaś inna pasja Was połączyła lub marzycie o jakiejś sesji? Chętnie stworzę z Wami coś wyjątkowego!

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sesji narzeczeńskiej to zapraszam Cię do mojego poradnika, gdzie opowiadam o tym, dlaczego tak uwielbiam ten rodzaj sesji!

Sesja małżeńska

Sesja małżeńska to idealny prezent dla drugiej połówki z okazji rocznicy ślubu, urodzin lub po prostu bez okazji. To fajny sposób na chwilę oddechu i czasu tylko we dwoje. Potraktujcie to spotkanie jak randkę, spakujcie kosz piknikowy i chodźmy do lasu, lub w Wasze ulubione miejsce, które dobrze Wam się kojarzy. Takie spotkanie to fajny pretekst by powspominać, pośmiać się i po prostu poprzytulać. Taka sesja małżeńska będzie idealnym prezentem dla dziadków i rodziców, którzy ostatnie wspólne zdjęcia mają ze ślubu swojego lub swoich dzieci. Moim zdaniem nie ma nic cenniejszego niż czas, jaki możemy podarować drugiej osobie na przykład w formie vouchera na sesje, poniżej znajdziesz obszerny post o takim prezencie. 

sesja pary