sesja narzeczeńska nad jeziorem

Sesja narzeczeńska nad jeziorem | Patrycja & Damian

To prawda, że w dniu ślubu dzieje się najwiecej i nie ma co podważać emocji, jakie towarzyszą temu dniu ale osobiście uważam, że warto fotografować drogę jaka prowadzi do tego “tu i teraz”. Czas zakochania, poznawania się, wspólnego mieszkania, dzielenia smutków i mnożenia swoich uśmiechów to cudowny okres w życiu każdej pary i uważam, że po prostu warto wziąć ukochaną osobę za rękę i sfotografować tą relacje, gesty, spojrzenia, wszystko to co w tym momencie jest dla Was ważne by to zatrzymać na zawsze.

Sesja narzeczeńska może odbyć się wszędzie tam, gdzie będziecie czuć się dobrze i swobodnie, to może być las czy łąka ale możemy wybrać każde inne miejsce na świecie, które kochacie, które jest dla Was ważne, które po prostu będzie Wam się dobrze kojarzyć. Możemy iść w góry, popływać żaglówką czy spotkać się w Waszej ukochanej kawiarni. Możemy wszystko! I to spotkanie na pewno zaowocuje nie tylko fajnie spędzonym czasem i zdjęciami, ale przede wszystkim Naszą relacją, która się buduje podczas tej sesji, będziemy rozmawiać, śmiać się, pewnie i razem wygłupiać. Sesja ze mną to nie sztywne pozowanie czy wydawanie poleceń, serio nic bardziej mylnego. Myśle, że wszystkie moje pary mogłyby śmiało napisać, że to jest kupa śmiechu i przy okazji zdjęcia 🙂

Jeśli marzy Wam się sesja w jakimś wybranym miejscu ale nie wiecie czy się nadaje – koniecznie napiszcie do mnie a ja postaram się Wam pomóc i coś doradzić., Razem stworzymy dla Was piękne zdjęcia!

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *