fbpx

Sesja poślubna

Sesja poślubna to czas intymności, gdzie na pierwszym miejscu jesteście Wy i Wasze uczucia, których dopełnieniem będzie miejsce, jakie wybierzemy na sesję.

Zależy mi by sesja była zupełnie naturalna, czasem coś podpowiadam, ale nigdy nie układam w sztuczne pozy, lubię kiedy po prostu dajecie się ponieść i spędzacie na sesji po prostu fajnie czas razem. Dbam o to, byście wyglądali na zdjęciach pięknie i czuli się przy mnie komfortowo. Czasem się śmiejemy i opowiadamy żarty, chwilami jest bardzo intymnie, ale najważniejsze byście pamiętali, że ten czas należy do Was  i przy wzajemnym zaufaniu możemy stworzyć naprawdę wyjątkowe zdjęcia pełne magii.

Wypełnione czułością, pełne uśmiechu i zalane słońcem kadry, które widzicie w moim portfolio to czysta szczerość, to otwarcie się na drugiego człowieka, z którym miło spędza się czas. A ja to wszystko zamknę w kadrach, które zostaną z Wami na zawsze. Zawsze staram się by sesja nie trwała dłużej niż trzy godziny, chyba,  że jest to sesja wyjazdowa lub zagraniczna, ją wyceniamy indywidualnie.

Destynacje sesji wybieramy wspólnie, to może być wyjątkowe miejsce dla Was, a może będziecie chcieli pojechać w nieznane. Las czy miasto – jestem otwarta na Wasze propozycje, a także chętnie Wam polecę moje sprawdzone miejsca.

Koszt sesji poślubnej to 1500 zł, jeśli natomiast jest to sesja całodniowa (np. jedziemy nad morze/ w Tatry) jest to koszt 2000 zł plus koszty mojego transportu oraz noclegu. Po takiej sesji otrzymujecie minimum 50 obrobionych zdjęć oraz 30 wybranych przez siebie odbitek w formacie 15 x 23 cm w pięknym opakowaniu. Udział w sesji wiąże się z akceptacją regulaminu.

Sesja poślubna za granicą

Sesja poślubna za granicą to cudowna przygoda, z której będziecie mieć piękne zdjęcia! Przeważnie jest to jeden a czasem dwa dni zdjęciowe w wybranym przez Was miejscu za granicą, do którego lecimy samolotem, jedziemy samochodem bądź spotykamy się już na miejscu. Sesja za granicą to zbiór kilku małych sesji, pomiędzy którymi zwiedzamy, spacerujemy i poznajemy okolicę. Zależy mi byście czuli się dobrze, dlatego fotografujemy i odpoczywamy na zmianę. Przeważnie pierwszy dzień to spacer po okolicy z lampką wina w dłoni i ustalenie planu sesji poślubnej. Następny dzień często zaczynamy o wschodzie słońca w miejscach, które są bardzo popularne, a potem spacerem przechodzimy przez kolejne piękne miejsca.

Koszt sesji poślubnej za granicą to 1900 zł plus transport oraz nocleg. Po takiej sesji otrzymujecie min 100 obrobionych zdjęć a także 30 wybranych przez Was odbitek w formacie 15 x 23 cm i duży wydruk na płótnie do powieszenia na ścianie.