fbpx

Nie ma nic piękniejszego jak wspomnienia, które można zachować dzięki fotografii, czyli podarować je najbliższym osobom w formie vouchera na sesje fotograficzną. Chyba dlatego tak bardzo kocham moją pracę bo zawsze gdy sięgacie po odbitki lub albumy wracają Wam wspomnienia, możecie przeżywać te chwile raz jeszcze – gdy tylko zapragniecie. Właśnie dlatego uważam, że podarowanie komuś vouchera na sesje jest cudownym prezentem niezależnie od czasu, okazji czy wieku osób obdarowanych. To nie tylko czas, jaki te osoby od Was otrzymają w postaci sesji, ale przede wszystkim przeżycia jakich doświadczą oraz zdjęcia, które dostaną nieśmiertelności dzięki tej sesji. Jest to niewątpliwe oryginalny i niepowtarzalny prezent, który ucieszy każdego kto ceni sobie wspomnienia.

Vouchery można zasilić pewną kwotą (od 400 zł) lub zakupić konkretny pakiet sesji rodzinnej, narzeczeńskiej, kobiecej czy jakiej zapragniecie. Dowolność jest tutaj ogromna!

Vouchery są w dwóch wersjach – świąteczna i całoroczna. Każdy z nich posiada dołączone dodatkowe informacje o wybranej sesji bądź kwocie, na jaką zostały zasilone, tak by obdarowany wiedział dokładnie czego dotyczy voucher na sesje zdjęciową. Zawierają także informacje o danych kontaktowych do mnie, a także dacie ważności takiej sesji. Vouchery pakuje ręcznie i przewiązuję wstążką, co sprawia, że są od razu gotowe do wręczenia.

Moje vouchery są ważne 5 miesięcy od daty zakupu, to znaczy, że w ciągu 5 miesięcy trzeba wykonać sesje a nie tylo się na nią umowić. To ważne by osoba obdarowywana znała mój styl fotografii i lubiła go. Istnieje możliwość przedłużenia ważności vouchera przez osobę obdarowaną o miesiąc w cenie 100 zł.

Wysyłam vouchery za pośrednictwem paczkomatów w cenie 17 zł. Zamówienia możecie składać przez zakładkę kontakt lub zakupić je bezpośrednio w sklepie