fbpx

Sesja kobieca

Jeśli chcesz się poczuć pięknie, kobieco i przede wszystkim zrobić coś dla samej siebie to idealnie trafiłaś. Obecnie w dobie uciekającego czasu, pracy, dzieci, obowiązków i “zawsze czegoś jeszcze do zrobienia” zapominamy o sobie. Dzięki tej sesji kobiecej zatrzymasz się na chwilę, odprężysz, napijesz lampki szampana i przypomnisz sobie, że jesteś silną i piękną kobietą. Każda z Nas jest wyjątkowa, czasem trzeba to jedynie wyciągnąć na wierzch, a nie ma nic bardziej seksownego niż pewność siebie emanująca z kobiety! Jestem przekonana, że każda z Nas miała jakiś punkt zwrotny w życiu kiedy w siebie wątpiła, patrzyła na siebie przez pryzmat wydarzeń a nie tego, jaką jest kobietą.

sam jelen szary 1 e1670330407923 edited

KAŻDA Z NAS JEST WYJĄTKOWA

I dlatego chciałam Cię zaprosić na taką sesję kobiecą, byś spojrzała na swoją niepowtarzalność moimi oczami, bo w kobiecie jest niesamowita siła! Wierzę, że po takiej sesji nie tylko nabierzesz większej pewności siebie ale będziesz też bardziej przychylnie spoglądać na swoje wyjątkowe ciało i cieszyć się nim.

Sesja kobieca nie musi być buduarowa, zawsze nasze spotkanie zaczynamy od kubka kawy i rozmowy o Twoich oczekiwaniach, o tym co Ci się podoba na innych moich zdjęciach.
Przede wszystkim o Twoich marzeniach, które chcemy na tej sesji spełnić. Czas makijażu i fryzury to idealny moment na rozmowę i poznanie się przed rozpoczęciem sesji, to bardzo ważne by makijaż był z błyskiem na oku wykonany przez wizażystkę, która specjalizuje się w malowaniu kobiet do sesji. Dlatego zawsze proponuje Ci jedną z moich zaufanych dziewczyn.

Wiem, że przełamanie się i wykonanie tego pierwszego kroku by zrobić coś dla siebie, jest czasem bardzo trudne. Ale jestem przekonana, że jak tylko zobaczysz zdjęcia to będziesz po prostu szczęśliwa, że to dla siebie zrobiłaś. 

Nie musisz się martwić pozowaniem, to ja dbam o to byś wyglądała pięknie! Pokaże Ci jak ułożyć ciało, gdzie dać stopy, jak pracować rękami a nieraz podejdę i sama coś poprawię. Pamiętaj, że to fotograf odpowiada za to, jak wyglądasz na jego zdjęciach, a ja chcę byś po ich zobaczeniu zakochała się w sobie na nowo. Będzie cudownie, zobaczysz!

Jak wygląda taka sesja kobieca?

Spotykamy się w wybranym miejscu lub apartamencie, tutaj musisz podjąć decyzje czy sesja będzie u Ciebie w domu czy może wynajmiemy na ten czas apartament lub wybierzemy się w ustronne miejsce w plenerze. Lubię jeśli przestrzeń jest różnorodna – jest duże łóżko, podłoga, kawałek okna, ciekawe ściany, może jakaś kanapa i krzesło czy fotel. Wszystko to wpływa na różnorodność zdjęć i pozycji jaką możemy wykonać. W plenerze rządzi natomiast natura chociaż koc, krzesło i lustro często mi towarzyszą podczas takiej sesji.

Spotkanie zaczynamy kubkiem kawy, herbaty lub wina na rozluźnienie. Często w tym czasie jesteś malowana przez wizażystkę, ale jeśli na co dzień się nie malujesz albo źle się czujesz w makijażu to w porządku – najważniejsze byś miała dobry podkład i rozświetlacz, by na twarzy nie było widać przebarwień i niedoskonałości. Wszystkie siniaki czy krostki usuwam podczas obróbki, ale nie ingeruje w Wasz wygląd, nie wyszczuplam ani nie poprawiam. Fotografuję i układam Was tak, by pokazać Wasze piękno! 

Ubrania oraz bieliznę wybieramy wspólnie gdy jesteście już gotowe do sesji, czasem wybieramy 2-3 rzeczy a czasem kombinujemy i łączymy nawet 6-7 opcji. Ja również posiadam bieliznę do sesji, ale przeważnie przynosicie taką piękną, że zdecydowanie stawiamy na Waszą. Szlafroki, komplety bielizny, body, biżuteria, kapelusze, narzutki, rozpinane luźne koszule, jeansy i co tylko kochacie! Najważniejsze byście czuły się w tych ubraniach i bieliźnie kobieco, dlatego zawsze proszę byście przed sesja przymierzyły je czy pasują oraz wycięły wszystkie metki, bym nie musiała ich potem usuwać w obróbce. 

Ile trwa sesja kobieca?

Czas sesji to od 1,5 h do czasem nawet 4 godzin. Sesje zawsze zaczynamy rozmową i poznaniem się, potem na spokojnie wybieramy ubrania, potem robię też wstęp z tego jak pracuje, jak będzie przebiegać sesja byś czuła się komfortowo a potem powoli robimy ujęcia. Sesja kobieca to ma być przede wszystkim dobrze spędzony czas, dlatego nie chcę by cokolwiek nas goniło. Na sesji zawsze puszczam muzykę, to zdecydowanie pozwala się rozluźnić i poczuć bardziej zrelaksowaną

Jak się przygotować do sesji kobiecej?

Najważniejsze to się wyspać a w dniu sesji zjeść lekkie śniadanie, to bardzo ważne, bo sesja trwa dość, długo dlatego nie chcę byście były głodne bo nie będziecie miały przyjemności z sesji myśląc o jedzeniu. Kolejna rzecz to dokładne przygotowanie ciała do sesji – picie wody bardzo wpływa na jędrność i jakość cery. Jeśli masz możliwość zrób sobie długą, relaksacyjną kąpiel i zacznij ten “czas dla samej siebie” już dzień wcześniej, po wyjściu na balsamuj całe ciało, na pewno poprawi to jego wygląd na sesji.W dniu sesji ubierz się lekko, ważne by skarpetki ani stanik nie uciskały Cię zbyt mocno byś nie miała odcisków na ciele.  

Kto wybiera zdjęcia z sesji kobiecej?

Zdjęcia z sesji kobiecej wybierasz Ty poprzez specjalną galerię online Photonesto na hasło, noszą one znak wodny i są po lekkiej obróbce. W zależności od wybranego pakietu w koszyku nalicza się kwota za wybrane ujęcia ponad wybraną ilość zdjęć. Dokładne pakiety oraz ceny są w cenniku poniżej.