fbpx
sesja rodzinna ciążowa Żory katowice

Sesja rodzinna

Uwielbiam fotografować Was i Wasze maluchy czy też czas oczekiwania na dziecko, poznawać Waszą historię, przyglądać się łączącej Was relacji, szukać nawet najmniejszych gestów i ukradkowych spojrzeń pomiędzy Wami. Fotografia rodzinna to dla mnie przede wszystkim poszukiwanie więzi, czułości i emocji między Wami. To spotkanie zaczęte od dobrej kawy i rozmowy oraz poznaniu wszystkich członków rodziny. Często poza dziećmi macie także zwierzęta, których na sesji nie powinno zabraknąć. Sesja rodzinna to przede wszystkim Wasz czas razem, tak jak lubicie i tam, gdzie lubicie go spędzać. Jedni wybiorą sesję lifestyle w zaciszu swojego domu, który tak kochają i czują się w nim swobodnie, inni zabiorą mnie na spacer a tam pokażą ulubione zabawy na świeżym powietrzu. Będziemy się gonić, wygłupiać i robić samoloty na trawie!

Sesja rodzinna to zbiór pięknych chwil – fotografia to ułamek sekundy, w której zamknięty jest gest, spojrzenie czy dotyk, którego możecie czasem nawet nie zauważyć. To zbliżenie na małe dłonie kurczowo trzymające silne ramię ojca, to spojrzenie na ukochanego mężczyznę bawiącego się z synem, to śmiech dziecka, słodkie stópki, to przytulasy i całusy. Sesja rodzinna to przede wszystkim bardzo dużo dobrej zabawy i zdjęcia na pamiątkę z tego spotkania ze mną.

Swoją ofertę kieruję głównie do par w ciąży i rodzin z noworodkami oraz dziećmi do szóstego roku życia, w tych sesjach czuje się najlepiej. Oczywiście zapraszam także wszytskie rodziny, które po prostu marzą o wspólnej pamiątce w postaci zdjęć, np. sesji pokoleniowej z rodzicami czy dziadkami 🙂

Sesja rodzinna lifestyle w domu

sesja rodzinna lifestyle domowa Żory

Sesja rodzinna lifestyle w Waszym domu to nic innego jak Wasza codzienność! Pijemy kawę i rozmawiamy, a potem wyciągam aparat i przechodzimy powolutku przez Wasze mieszkanie. Każda przestrzeń jest inna, dlatego pracuje na bieżąco i nie wymyślam wcześniej kadrów. A także staram się byście poza pięknymi zdjęciami rodzinnymi mieli cudowną pamiątkę również z DOMU, by po latach gdy dzieci urosną zobaczyć jak wszystko wokół się zmieniło.

Zapraszam Was do poradnika, gdzie przeczytacie wpis o tym jak wygląda sesja rodzinna w domu, jak się do niej przygotować i dlaczego nie należy się jej bać, nawet jeśli w Waszym domu pasuje chaos. 

Sesja rodzinna w plenerze

Sesja rodzinna w plenerze to spacer w wybranym przez Nas wspólnie miejscu. Czasem idziemy do parku a czasem jest to miasto lub palmiarnia. Wiosną sesje pięknie wychodzą w kwitnących sadach, a jesienią w złotych liściach lasów. Ale miejsce zawsze ustalamy wspólnie, lubię kiedy tło dla Waszych emocji jest różnorodne, często nowe miejsce wpływa na dzieci bardzo pobudzająco i aż nie chcą z takiej sesji wracać. 

Takie spotkanie w plenerze to często dużo zabawy, przytulasów i wygłupów. Ja sama znam masę gier, w które chętnie bawię się z Waszymi pociechami! Biegamy po lesie, turlamy się po trawie, gramy w zgadywanki i wszystko co nam przyjdzie do głowy!

Jestem przekonana, że Wasze pociechy padną zmęczone ale szczęśliwe po takiej sesji, dzięki czemu Wy spędzicie miło wieczór. 

Sesja noworodkowa w szpitalu 

projektcudo sesja noworodkowa w szpitalu

Sesja noworodkowa w szpitalu lub domu czyli fresh48 na Śląsku to sesja zrealizowana w ciągu pierwszych 48 godzin maluszka po przyjściu na świat. Przygotowałam dla Was obszerny post w poradniku o tym projekcie, z którego dowiecie się na czym dokładnie polega ta sesja, jak się przygotować i kiedy się na nią umówić. Sesje fresh48 wykonuje na terenie Śląska, głównie w Zabrzu, Knurowie i Gliwicach ale chętnie dojadę do nowego miejsca. Chciałabym także zrealizować reportaż z porodu domowego.