Sesja narzeczeńska w Katowicach

Sesja narzeczeńska – dlaczego tak ją uwielbiam?

Czym jest sesja narzeczeńska?

Z reguły pary, które decydują się na ślub, żyją razem jako narzeczeni przez dłuższy czas. Te miesiące/lata spędzone razem są pełne ekscytacji przed nadchodzącym ślubem, przed wspólnym życiem na zawsze, a jednocześnie przywodzą na myśl lekkość i pewną beztroskę, patrzenie na świat przez różowe okulary oraz wszechobecne motylki w brzuchu. Nie oznacza to oczywiście, że po ślubie to się zmienia 😉 jednak narzeczeństwo to czas szczególny, który warto pamiętać przez całe życie. Sesja narzeczeńska, którą mogę Wam zaproponować, pomoże zachować wspomnienia i stworzyć piękną pamiątkę, która będąc związana ze ślubem, będzie stanowić część większej historii. Sesje takie zwykle dokumentują uczucia między przyszłą parą młodą w otoczeniu ich ulubionych krajobrazów lub w trakcie wspólnych, ulubionych aktywności czy pasji.

Sesja narzeczeńska ? dlaczego warto ją wykonać?

Sesja narzeczeńska będzie dla nas małym preludium do Waszego Wielkiego Dnia! Poznamy się bliżej, zobaczycie, jak się nam pracuje ? to będzie taka próba generalna. Podczas tej sesji nie tylko zyskacie piękne zdjęcia, ale przede wszytskim spędzicie miło czas ze sobą i mną, dzięki któremu poczujecie pewność przed aparatem. Zawsze namawiam parę, by potraktowała sesję jako czas tylko dla siebie, jak randkę, jak nową przygodę, by jeszcze lepiej się poznać, odpocząć od pracy i obowiązków, porozmawiać, poprzytulać się i powygłupiać.
Odbitki z sesji narzeczeńskiej mogą być także świetnym prezentem dla rodziców, dziadków czy elementem wystroju sali weselnej, a także mogą być wykorzystane jako element zaproszeń czy podziękowań!

 

Dlaczego sesja narzeczeńska może być fajniejsza od poślubnej?

Największym plusem sesji narzeczeńskiej jest to, że późniejsza współpraca z fotografem w trakcie wesela to już czysta przyjemność od pierwszej sekundy wydarzenia. W czasie sesji narzeczeńskiej zostają przełamane pierwsze lody, Wy czujecie się znacznie swobodniej przed obiektywem, a przebywanie sam na sam z fotografem pozwali dobrze mnie poznać i przegadać swoje potrzeby i wymagania. Po wykonaniu takiej sesji, widząc się z fotografem już na weselu, będziecie czuć się swobodnie i naturalnie, a dzięki temu od pierwszego zdjęcia będzie czuć luz i naturalność. Pamiętajcie, że ja jestem człowiekiem i do tego bardzo wrażliwym, mi niesamowicie zależy byście czuli się komfortowo przed obiektywem i mieli piękne zdjęcia z sesji a potem dnia ślubu. To mój priorytet, dlatego zawsze namawiam na tą sesję by po prostu się poznać.

 

Jak dokładnie wygląda sesja narzeczeńska?

Pomysł na sesje zależy głównie od Was i Waszych zainteresowań, pasji, a także ulubionych miejsc, w których dobrze się czujecie lub odczuwacie sentyment. Motywy sesji i pomysły na jej realizację są ograniczone jedynie przez Waszą wyobraźnię 🙂 Ale nie czujcie się tym obciążeni, ja zawsze mam masę pięknych miejsc do zaproponowania, tak samo doradzę Wam z miejscem jak i z ubiorem na taką sesje. Piękne krajobrazy sprzyjają sesji i dodają zdjęciom uroku, możecie wybrać również dowolny termin, a więc i dowolną porę roku – sprawdzą się (oczywiście w zależności od upodobań) zarówno ośnieżone szczyty gór, jak również wakacyjny klimat. Taka sesja trwa od godziny do dwóch, ale jeśli się zagadamy to i parę godzin przy lampce wina w knajpce zdarzyło mi się z Parą siedzieć, pamiętajcie! Sesja narzeczeńska to przede wszystkim dobrze spędzony czas – zdjęcia są jej efektem, który ma przywoływać miłe wspomnienia.
Koszt sesji widnieje oczywiście w zakładce CENNIK, zawsze Pary które mają u mnie wykupiony reportaż mają tą sesje taniej w pakiecie. Poza tym dla mnie papier ma moc, więc zdjęcia zawsze oddaje w formie odbitek ale można też dobrać sobie album lub fotoalbum!

 

 

Jak się ubrać na sesję narzeczeńska?

Odpowiedź jest podobna jak odnośnie miejsca – możecie się ubrać jak chcecie! Dowolny ubiór dopasowany do sytuacji, miejsca i motywu powinien być tak dobrany, abyście czuli się w nim swobodnie, atrakcyjnie i adekwatnie do tematu sesji. Ja oczywiście wyślę Wam moje propozycje, kolory które dobrze ze sobą grają i coś zaproponuje, ale najważniejsze byście czuli się dobrze i wygodnie. Wszystkie pomysły, nawet te szalone, które chcielibyście w ramach sesji zrealizować, przy wspólnych ustaleniach na pewno uda się wcielić w życie. Na końcu artykułu znajdziecie kilka inspiracji. 🙂

Jeśli zastanawiacie się, czy warto, dodam tylko z finansowego punktu widzenia, że sesja narzeczeńska jest tańsza, niż sesja poślubna. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zdecydować się na obie sesje i piękną klamrą spiąć pamiątkowe zdjęcia z wesela w spójną całość. Jesteście zainteresowani? Wybierzcie swój klimat, pokażcie swoją pasję na zdjęciach lub zainspiruje się przykładowymi sesjami:


miejska sesja narzeczeńska na rowerze
w centrum miasta o wschodzie słońca
sesja narzeczeńska w górach
sesja narzeczeńska nieopodal domu

romantyczna sesja narzeczeńska w jeziorze

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na Waszą wyjątkową sesję narzeczeńską

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *