fbpx
fresh48 Śląsk

# fresh48 na Śląsku czyli sesja noworodkowa w szpitalu

#projektcudo czyli fresh48 to najnowszy z moich projektów, który zrodził z początkiem tego (2020) roku. Specjalizuje się w fotografii emocji, rejestruje najważniejsze momenty Waszego życia a przecież narodziny dziecka – czyli najpiękniejszego cudu dla wielu z Was są najdonośniejszym z nich. Czerpiąc inspiracje z amerykańskiego #fresh48, stworzyłam koncepcję, którą dopasowałam odpowiadając na Wasze oczekiwania.

Czym jest ten fresh48?

fresh48 jest, w dużym skrócie, sesją noworodkową w szpitalu wykonywaną zwykle między pierwszą a trzecia dobą po urodzeniu dziecka. Pozwala na złapanie w kadrze tych niepowtarzalnych momentów, jak intymne momenty mamy z maleństwem, pierwsze karmienia, przytulaski z tatą, pełne czułości spojrzenia świeżo upieczonych rodziców, a także pierwsze spotkania maluszka z rodzeństwem. Magia zawarta w tych pierwszych kilkunastu, kilkudziesięciu godzinach po porodzie jest nieporównywalna z niczym innym, a emocje uchwycone w kadrach są wyraźne, piękne, unikalne i przede wszystkim żywo odzwierciedlają Waszą miłość i niepowtarzalne uczucia. 

Dla kogo sesja noworodkowa #fresh48?

Sesję noworodkową polecam wszystkim Mamom i Parom, które chcą uchwycić magiczne momenty, które liczone są w godzinach po urodzeniu dziecka. Z góry chciałabym też rozwiać obawy, które już kilkoro z Was do mnie skierowało. Otóż często pada pytanie, czy aby mama, na zdjęciach robionych tak szybko po porodzie, nie będzie wyglądać źle? Od razu odpowiadam – nic bardziej mylnego! Mamy ze swoimi maluszkami stanowią ogromnie wdzięczne pole do popisu dla fotografa, zdjęcia są tak przepełnione miłością i czułością, że świeżo upieczone mamy wyglądają kwitnąco i szczęśliwie.

Jak przygotować się do sesji w szpitalu?

Sesja noworodkowa wykonywana jest zwykle jeszcze w szpitalu, jest stosunkowo krótka, gdyż trwa maksymalnie godzinę. Warunki szpitalne nie są przeszkodą, wręcz przeciwnie – sesja nie wymaga od Was żadnego przemieszczania się, a ja po prostu zjawię się dyskretnie ze sprzętem i wykonam sesję w szpitalu. Z Waszej strony przygotowania ograniczą się do ubrania maluszka w body, przygotowanie białego prześcieradła lub pieluch tetrowych oraz kocyków do wyścielenia łóżeczka. Mama może ubrać się w szlafrok lub narzutkę, chociaż koszula do karmienia również świetnie zdaje egzamin. Tata proszony jest o ubranie stonowanych kolorów, w zupełności wystarczy t-shirt lub sportowa koszula. Pamiętajcie, że Wasze piękne emocje są tutaj najważniejsze, a ubranie i otoczenie to tylko dodatek, który nie jest aż tak istotny. Najważniejsze, żebyście czuli się wygodnie, komfortowo i skupili na najważniejszym, a w tym wypadku jest to Wasz Mały Cud. 🙂

Gdzie wykonać sesję noworodkową na Śląsku?

Sesje norowodkowe wykonuję w szpitalach, na sali, gdzie po porodzie odpoczywają Mama z Dzieckiem. Najwięcej zdjęć wykonuje w szpitalach na terenie Śląska, w takich miastach jak Gliwice, Jastrzębie, Żory, czy Zabrze. Oczywiście dojazd do miast oddalonych nieco od Śląska również jest możliwy, pozostaje jedynie dojazd do indywidualnego uzgodnienia.

Podsumowując – jestem w stanie pomóc Wam złapać magiczne momenty pierwszych dni po narodzinach Waszego Cudu i z chęcią to zrobię, zapraszam do kontaktu w sprawie dogadania możliwości i terminu wykonania sesji. Żeby sprawdzić, jakich efektów możecie się spodziewać, zapraszam do klikania – pod tym linkiem znajdziecie jedną z pierwszych sesji noworodkowych wykonanych przeze mnie w ramach #projektcudo.

2 komentarze

  1. Cudownie! Nie wiedziałam, że tak można… Szkoda, że pandemia sprawiła że nawet ojciec miał problem żeby być w szpitalu, a co dopiero fotograf 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *