fbpx
eleganckie wesele w górach Kocierzanka

Eleganckie wesele w górach | Kocierzanka

Eleganckie wesele w górach

To niesamowite jak ciekawie i pięknie rozwijają się sale weselne w Polsce. Kiedyś raczej niedostępne tak teraz wiele sal oferuje eleganckie wesele w samym sercu gór a w tym wypadku Beskidów. Kocierzanka to część kompleksu Kocierz Hotel & SPA i powiem Wam, że sala jest bardzo fajnie położona z cudownymi widokami na góry, jest w środku minimalistyczna, przestronna, z ogrodem, podjazdem i częścią na chillout dla gości. Dlatego to wesele Sandy i Bartka – choć eleganckie i klasyczne to także totalnie na luzie jak sama Para Młoda.

Przygotowania do ślubu

Ja zawsze moim parom powtarzam, że przygotowania to nie zdjęcia detali czy ubierania sukni. Przygotowania do ślubu to przede wszystkim ludzie, którzy Nam towarzyszą w tym ważnym dniu, to stres, emocje, zaciśnięte dłonie z ukochaną mamą, to poprawki makijażu, zjedzona w biegu kanapka, to także wyglądanie za okno w oczekiwaniu aż ON przyjdzie. Zawsze powtarzam, niezależnie czy jest to eleganckie wesele w górach czy rustykalne wesele w stodole, ślub cywilny czy kościelny czy humanistyczny – przygotowania to najpiękniejszy okres, wypełniony gamą emocji ale przede wszystkim bliskością ludzi, którzy są bardzo blisko w tym intymnym, ważnym momencie Waszego życia i ponad wszystko warto to uwiecznić.

Elegancko i na luzie

Och jak ja kocham kiedy w dnu ślubu jesteście po prostu sobą, pozwalacie sobie przeżywać, śmiać się i wygłupiać, płakać jeśli zechcecie i później zdjęcia mają całą gamę emocji – tak właśnie było podczas tego dnia Sandry i Bartka. To było eleganckie wesele, w pięknym stylu z sukniami od Violi Piekut w wyjątkowym Kocierzu a jednak na parkiecie był ogień, w kościele były łzy a cały dzień był na luzie, pełen śmiechu, wygłupów i żartów. Był autentyczny, szczery i pełen ciepła całej rodziny przyjaciół od Pary Młodej i ich rodziców, każdemu życzę takiego luzu w tym ważnym dniu! 🙂

Z resztą sami zobaczcie!

Miejsce wesela: Kocierzanka, Kocierz Hotel & SPA
Suknia Ślubna – Viola Piekut
Garnitur – Giacomo Conti
Makijaż – Kamila Adamus
Bukiet ślubny oraz dekoracja sali – LA FLOR Pracownika Dekoratorska

Picnook - online blogging tool

2 komentarze

  1. Jeśli ktoś trafił na Uśkę i jej męża to już teraz niech zaciera ręce! Ci zdolni ludzie sprawią, że każdego dnia będziecie chcieli wracać do swojego reportażu ślubnego. Pokochaliśmy to małżeństwo zresztą jak cała nasza rodzina i wszyscy goście weselni 🙂 Polecamy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *