fbpx

Sesja noworodkowa fresh48 w szpitalu w Gliwicach

fresh48 czyli sesja noworodkowa w Szpitalu

Z początkiem tego roku poczułam, że chciałabym wchodzić w relacje jeszcze bardziej, dawać więcej od siebie, poznawać Was bliżej i tak któregoś dnia po prostu mnie zamroczyło – od lat domeną mojej marki są emocje i fotografowanie najważniejszych chwil Waszego życia – czy narodziny dziecka nie są właśnie takim jednym z najważniejszych jak nie najważniejszym momentem? W Stanach od paru lat istnieje fotografia #fresh48 czyli zdjęcia wykonane w szpitalu między pierwszą a trzecią dobą maluszka. W ten sposób powstał projektcudo, poświęcony fotografowaniu malutkich cudów i związanych z tym pięknych chwil, emocji i gestów.

Pierwsze miejsce, do którego zostałam zaproszona na sesje to Wielospecialistyczny Szpital w Gliwicach, gdzie sfotografowałam malutką Jadwigę w objęciach rodziców, która w momencie rozpoczęcia sesji miała zaledwie 11 godzin. Zarówno Ona jak i Ania z Karolem wyglądali na wypoczętych i szczęśliwych, nawet Jadwiga mimo początkowych grymasów była potem spokojna i uśmiechnięta. Sesja poszła nam bardzo sprawnie, w jednym momencie tak się wzruszyłam, że nie umiałam ukryć łez. To absolutnie niesamowite jakie piękne momenty mogę przeżywać z Wami, mam nadzieje, że nie tylko Ania z Karolem będą mieć cudowną pamiątkę ale przede wszystkim Jadwiga jak podrośnie.

Zapraszam Was do obejrzenia tego niesamowicie naturalnego, emocjonalnego i ciepłego reportażu fresh48 jaki udało mi się stworzyć dla Karola i Ani, rozpiera mnie duma, że bedą mieć taką cudowną pamiątkę z narodzin pierwszego dziecka, która już zawsze będzie sprawiać, że emocje związanie z tym wydarzeniem będą żywe.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *