fbpx
Grupowa Sesja Karmienia Piersią

Grupowa Sesja Karmienia Piersią nad jeziorem o wschodzie słońca

To była absolutnie wyjątkowa sesja karmienia piersią

Jest to projekt, na który zawsze czekam z wytęsknieniem – grupowa sesja Karmienia Piersią. Wiecie, w dzisiejszym zabieganym świecie, chwile spędzone z naturą i bliskimi są jak balsam dla duszy. Od kilku już lat organizuje grupową sesje karmienia piersią, w tym roku zdecydowałam się zaryzykować i przygotować ją nad malowniczym jeziorem o wschodzie słońca. To było nie tylko wyjątkowe doświadczenie fotograficzne, ale także świadectwo siły i wspólnoty kobiet w tej pięknej chwili, jaką jest karmienie piersią.

Siła kobiet

Sesja karmienia piersią odbyła się w gronie cudownych kobiet, które dzieliły ze mną chwilę karmienia piersią swoich maluszków. To była prawdziwa manifestacja wspólnoty matek, które wzajemnie wspierały się w tym ważnym momencie. Każda z nich wniosła do sesji unikalny element, tworząc wspólnie niepowtarzalny kolaż kobiecości, siły i piękna. Nie mówiąc już o tym, że wszytskie wstały i dojechały do Żor na sesje o 5:00 rano. Dzieci były rozbudzone, nie płakały a to znaczy, że były super przygotowane do tego pieknego projektu, co o tej godzinie było nie lada wyzwaniem.

Podczas sesji starałam się uchwycić zarówno delikatność, jak i siłę matczynej miłości. Karmienie piersią to nie tylko fizyczny akt, ale również niezwykłe połączenie serc matki i dziecka. Zdjęcia oddają zarówno intymność tego momentu, jak i piękno relacji między kobietą a jej maluszkiem, szczególnie kiedy sesja skupiona jest na ciele, na bliskości i intymności tej relacji. Na sesjach domowych także zawsze staram się to pokazać.

Podsumowanie: Jedyny taki poranek

Grupowa sesja karmienia piersią o wschodzie słońca nad jeziorem Śmieszek w Żorach to nie tylko zbiór pięknych fotografii, ale również wyjątkowe przeżycie dla wszystkich uczestniczek. Wspólnota, siła natury i miłość matczyńska splecione w jedną całość, tworząc niezapomnianą opowieść o jedynym takim poranku.

Dziękuję Wam, absolutnie wspaniałym kobietom za zaufanie do realizacji projektu o wschodzie słońca, dzieleniu ze mną tej krótkiej chwili i za możliwość uwiecznienia tego magicznego momentu. Niech te zdjęcia staną się pamiątką nie tylko dla Was, ale także dla innych matek, które znajdą w nich inspirację i siłę wspólnoty.

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *