fbpx
fotograf slubny śląsk

Eliza i Maciej | rustykalne wesele Gościniec Szumny Jaworze

Przez żołądek do serca!

Ona ? uśmiechnięta, ciepła i zabawna, kochająca wypieki managerka rozpoznawalnej restauracji w Katowicach, w której On pracował. Kiedy spotykają się stworzeni dla siebie ludzie, zdecydowani i świadomi to potem dzieją się piękne rzeczy, pełne wzruszeń bez krzty spiny w tym wyjątkowym dniu. Tak właśnie wyglądał cały dzień ? trochę slow, trochę na ostatnią chwilę, ale do samego końca z uśmiechami pełnymi wzruszenia na twarzach.

Gościniec Szumny Jaworze

Eliza i Maciej na miejsce ceremonii wybrali mały, klimatyczny kościółek w Jaworzu, natomiast wesele odbyło się w Gościńcu Szumnym, miejscu niezwykle magicznym, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia – idealne wręcz na rustykalne wesele. Cały z drewna, otoczony polami i lasami, z jednej strony wypasały się owce a z drugiej strony unosił się zapach palonego ogniska. Przeszklone ściany, przez które do sali wlewało się wrześniowe słońce i rozpieszczało twarze gości, dekoracje zrobione przez najbliższych przyjaciół Pary Młodej zdobiły stoły, sufit obwieszony był w małych lampeczkach a słodkości przygotowane przez Elizę kusiły na odległość. Tak ? Pani Młoda przygotowała swój słodki stół, i musze powiedzieć, że lepszego nigdy nie jadłam!

Piękny dzień pełen wzruszeń

Czas leciał niesamowicie szybko, pamiętam, jak przyjechałam fotografować atmosferę w domu na przygotowaniach, a już za chwilę miał się pojawić Maciej by po raz pierwszy zobaczyć tego dnia Elizę. To spotkanie było pierwszym wyciskaczem łez tego dnia, to cos pięknego być wtedy przy Was, mieć te najważniejsze momenty w kadrze, móc dla Was zatrzymać chwilę, którą będziecie rozumieć tylko Wy.

Ten reportaż ślubny opowiada o pięknej miłości dwójki ciepłych ludzi, o filmowym wręcz pierwszym tańcu, o cudownej rodzinie i przyjaciołach, wśród których czułam się jak w domu, o fantastycznie zaplanowanym weselu i pięknych dodatkach, o naturze, z którą wszyscy jesteśmy bardzo zżyci i na koniec o świetnej zabawie, o którą tego dnia zatroszczył się jeden z najlepszych DJ w Polsce!

Miejsce: Gościniec szumny w Jaworzu
Suknia ślubna: Ochocka Atelier
Garnitur : Kraviec
Makijaż: Klaudia Boruta Makeup
Fryzura: Pracownia Fryzur Róża Kocek
Bukiet i dekoracje: własne i Marysia Ostaszewska
Papeteria: Marysia Ostaszewska
Dj: Dj Jegomość 
Samochód: Bartek Lach
Fotograf: Uśka

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *