fbpx
sesja biznesowa wizerunkowa Śląsk

Sesja biznesowa dla coacha stylu

Sesja biznesowa w marce osobiste

Pierwsze wrażenie jest wg mnie niesamowicie ważne. To, jak się prezentujemy, wpływa na to, jak inni nas postrzegają. Dlatego też warto zadbać o swój wizerunek w sieci jeśli prowadzimy markę i chcemy by klienci widzieli nie tylko usługę czy produkt ale człowieka, który za nim stoi. Jednym z głównych narzędzi, które nam w tym pomogą, jest sesja biznesowa, inaczej też nazywana wizerunkową.

Sesja biznesowa to nie tylko zwykłe zdjęcia z komputerem czy telefonem, jak Nam się to sztucznie kojarzy. To przemyślany proces, w którym wspólnie tworzymy unikalną narrację o Twojej marce osobistej. Dzięki temu masz możliwość pokazania swojej autentyczności, pasji i wartości, które kierują Twoim działaniem. To również szansa na przedstawienie swojej marki w sposób spójny i konsekwentny, co buduje zaufanie i pozytywne skojarzenia u odbiorców.

Podczas sesji biznesowej możesz skorzystać z różnych stylów i lokalizacji, które najlepiej odzwierciedlają Twój charakter i branżę, w której działasz. Możesz wybrać miejsce swojej pracy, ulubioną kawiarnię, park lub inne miejsce, które ma dla Ciebie szczególne znaczenie.

Sesja biznesowa dla coacha stylu

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czym zajmuje się coach stylu? Chciałabyś spotkać się z profesjonalistką, która pomoże Ci odkryć swój unikalny styl i wyrazić go poprzez ubrania? Z osobą, która przeprowadzi Cię przez głęboki proces transformacji, dzięki któremu zbudujesz siebie od środka? Jeśli tak, to koniecznie musisz poznać Milenę – niezwykłą kobietę, która jest terapeutką stylu i niedawno miałyśmy okazję spotkać się na sesji biznesowej.

Proces prowadzony przez Milenę sprawi, że poczujesz się sobą, poczujesz się piękna, ukochana i doceniona. Pamiętając, że ubrania są narzędziem i to one mają moc transformacji. Milena pracuje w metodzie Inside Your Style, która ubranie traktuje jako “wisienkę na torcie”. Wcześniej omawia z klientką programy, które zamieszkały w Jej głowie – przekonania, nawykowe myślenie, utarte prawdy.

Celem takich rozmów coachingowych jest znalezienie tego, co jest klientki, a co Jej nie jest i nigdy nie było. My, kobiety, mamy tendencję do uciekania przed ciszą, a tak naprawdę to w nas są wszystkie odpowiedzi – zatem tak ważne jest, by słuchać siebie. Milena do każdej klientki podchodzi indywidualnie, daje czas na integracje głowy z sercem, szanując gotowość do zmian. Bo jak wiemy życie się zmieni, pod warunkiem, że będziemy chciały to zrobić. A czas, w którym kobieta dochodzi do SIEBIE jest dla Mileny niezwykle fascynującym momentem, który daje Jej ogromną satysfakcję. Jak sama mówi:

“Chcę, by kobieta była w relacji ze sobą – nieidealnej, a jednocześnie najpiękniejszej i głębokiej. W takiej relacji, która wspiera, otula i koi. Dlatego daj sobie przyzwolenie na kreowanie własnej rzeczywistości. Odpuść wszystkie swoje mentalne blokady i zacznij przyciągać szczęście i spełnienie. Daj sobie szansę na to, by się ZADZIAŁO. Do zobaczenia, Milena”

Sesja biznesowa dla Twojego biznesu

Uwierz mi, profesjonalne zdjęcia mogą zmienić sposób, w jaki jesteś postrzegana przez innych i jak wpływa to na Twoje sukcesy zawodowe. A jeśli potrzebujesz pomocy nie tylko z ubraniami ale także by w siebie uwierzyć, zrobić pierwszy krok w kierunku zmian to jestem przekonana, że Milena z ogromną przyjemnością Cie przez ten proces przeprowadzi.

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *