fbpx
Rodzinna sesja domowa w Żorach fotograf rodzinny

Sesja domowa lifestyle z niemowlakiem

Sesja domowa lifestyle z nowym członkiem rodziny

Sesja domowa jest jedną z moich ulubionych sesji. Nie ma nic bardziej poruszającego niż towarzyszenie rodzinie w różnych etapach życia, zwłaszcza gdy zaczynasz być częścią ich historii od samego początku, w tym wypadku Magdę i Bartka poznałam jeszcze przed ich ślubem na sesji narzeczeńskiej. Spotkanie z Nimi po raz czwarty to nie tylko okazja do uwiecznienia kolejnych magicznych chwil, ale również kontynuacja historii, którą razem tworzymy. Widzieć, jak rodzina się rozrasta, miłość ewoluuje bo pojawił się nowy członek rodziny jest jednym z najbardziej wzruszających doświadczeń, jakie można doświadczyć jako fotograf rodzinny.

Atmosfera na sesji domowej

Wybierając dom na miejsce sesji, chcieliśmy uwiecznić prawdziwy, codzienny klimat rodzinnego gniazda. Atmosfera nasycona miłością i bliskością, wszak dom to miejsce, gdzie rodzina czuje się swobodnie bo spędza w nim wspólne chwile, pełne radości, czułości i pierwszych uśmiechów maluszka. Rodzinna sesja domowa to nie tylko ustawiane zdjęcia z maluszkiem, chociaż czywiście takie też robimy, ale to przede wszystkim uwiecznienie naturalnych chwil. Patrząc na rodziców, jak troszczą się o swoje maleństwo, śledząc pierwsze spojrzenia i uściski, przenosiliśmy się w magiczny świat nowego życia. Każde zdjęcie jest opowieścią o początkach, o miłości, która rośnie razem z dzieckiem.

Domowa sesja lifestyle daje wyjątkową okazję do uwiecznienia nie tylko dużej miłości, ale także szczegółów, które czynią każdą rodzinę unikalną. Zdjęcia ozdobione ulubionymi zabawkami dziecka, kocykiem przekazywanym z pokolenia na pokolenie czy też wspólnym przytulaniem na ulubionej kanapie – to detale, które z czasem nabierają wartości sentymentalnej i które po wielu latach mają bezcenną wartość.

Jeśli czujecie podobnie i chcielibyście zachować ten wyjątkowy czas w kadrach, napiszcie do mnie, spotkajmy się w Waszym domu lub szpitalu i uwiecznijmy te najważniejsze chwile na zdjęciach.

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *