fbpx
Sesja kobieca nad jeziorem o wschodzie słońca Żory

Sesja kobieca nad jeziorem o wschodzie słońca

Sesja kobieca nad jeziorem

Wstawanie o czwartej nad ranem aby przygotować się i dojechać na sesje kobiecą nad jeziorem? Kiedy tak naprawdę nie do końca wiadomo czy będzie słońce oraz czy woda będzie znośna do kąpieli to trochę sesja w ciemno, ale Paulina po prostu weszła w to na całego i w pełni zdała się na mnie. Szukanie w środku lata miejsca, gdzie można wejść do wody a o zachodzie słońca w ciepły dzień nie ma tam ludzi jest jak szukanie igły w stoku siana, dlatego zdecydowałyśmy się (a właściwie przekonałam Paulinę) do tego, że wschód słońca będzie najlepszą opcją!

Sesja z Pauliną była idealna, a właściwie Paulina to wymarzona klientka na sesję! Przyszła z konkretną wizją i marzeniem do zrealizowania – sensualna sesja w wodzie, więc przygotowania po obu stronach zajęły nam dwa tygodnie – poza terminem obie szukałyśmy miejsca na sesje, stworzyłyśmy tablicę inspiracji na pozy, ubiór i przestrzeń jakiej szukamy. I serio – w momencie gdy wybiła 5:30 byłyśmy obie gotowe do działania, obie wiedziałyśmy czego chce druga strona i to naprawdę była szybka i płynna sesja.

Jak wybrać miejsce na sesje kobiecą?

Sesja kobieca nad jeziorem czy w innym miejscu to przede wszystkim czas dla Ciebie! Dlatego tak ważne jest miejsce które wybierzemy, cały koncept, dobór Twoich ulubionych ubrań, w których czujesz się wyjątkowo, a także pora dnia byś czuła się swobodnie w miejscu, jakie wybierzemy 🙂 Najważniejsze to wybrać fotografa, któremu ufamy oraz przygotować się do sesji najlepiej jak się da a efekty będą cieszyć oko całe życie! To jest naprawdę niesamowity prezent dla samej siebie!

Oczywiście część zdjęć Paulina zostawiła tylko dla siebie, ale na część mam zgodę publikacji i z ogromną przyjemnością się nimi z Wami dziele, bo każda kobieta powinna mieć taką sesje! <3

Jeśli marzysz o sesji kobiecej nad jeziorem lub w innym miejscu koniecznie do mnie napisz!

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *