fbpx
sesja kobieca fotograf Śląsk Katowice

Sesja kobieca Wiktorii w Katowicach

Sesja kobieca w Katowicach

Niedawno miałam przyjemność przeprowadzić wyjątkową sesję kobiecą dla Wiktorii w Katowicach, w nowootwartym studio fotograficznym Frela. Ten wpis jest dedykowany właśnie Wiktorii i temu cudownemu spotkaniu, pełnemu rozmów o życiu i o zmianach, które poza zdjęciami wniosło dużo dobrgo do mojego życia – właśnie daltego sesje są takie niesamowite, spotkania z Wami inspirują i dodatją skrzydeł! Jeśli zastanawiasz się nad własną sesją zdjęciową na Śląsku, koniecznie przeczytaj dalej!

Przygotowania do sesji kobiecej

Przygotowania do sesji kobiecej są kluczowe dla uzyskania najlepszych efektów. Z Wiktorią rozpoczęliśmy od rozmowy, aby zrozumieć jej oczekiwania oraz to, jakie zdjęcia chciałaby uzyskać. Musiałyśmy wybrać miejsce sesji, ja zawsze proponuje 3-4 miejsca na śląsku i wyktoria zdecydowała się na studio Frela w Katowicach, które wykończone jest w stylu jabandi i oferuje szeroki wybór scenerii i rekwizytów, co pozwala na realizację różnorodnych pomysłów.

Wiktoria zdecydowała się na minimalistyczną, subtelną ale budoirową sesję kobiecą. Pomogłam jej wybrać odpowiednie stroje i dodatki, które podkreślają jej naturalne piękno i osobowość, tak aby we wnętrzach studio wszytsko ze sobą współgało.

Sesja kobieca w Katowicach

Jeśli zastanawiasz czy sesja kobieca w Katowicach jest dla Ciebie, a nie chcesz wykorzystywać swojego mieszkania to takie studio na Śląsku to idealne miejsce na realizację Twoich marzeń, oczywiście indywdualnie dobrane do Ciebie, Twojej wizji na sesje i tego jaki efekt chcemy uzyskać. Nie lubię słowa profesjonalne, dlatego moje sesje kobiece są po prostu miłe, dużo rozmawiamy, śmiejemy się i poznajemy, żeby szybko swtorzyć Ci konfortowe warunki do pozoswania a co za tym idzie do stworzenia dla Ciebie wymarzonych zdjęć.

Na każdą sesje jadę z przygotowanym z Tobą draftem, jakimś zarystem tego co Ci sie podoba a co nie, często robimy tablice na pintereście takiej sesji kobiecej w studio, ustalamy dodatki, ubiór a na sesji staram sie już prowadzić Cię za rękę, patrząc na prace Twojego ciała, możliwości oraz słuchając tego co Ci się podoba a co nie. Jestem przekonana, że taka sesja kobieca jest doskonałym pomysłem na prezent dla siebie samej.

Sesja kobieca to cudowne doświadczenie

Wyzanje zasadę, że wole zbierać wspomnienia niż przedmioty dlatego sama regularnie chodzę na sesje dla samej siebie. Sesja kobieca w Katowicach była wyjątkowym doświadczeniem zarówno dla niej, jak i dla mnie jako fotografa. Zdjęcia, które wspólnie stworzyliśmy, są pełne elegancji, subtelności i piękna. To bardzo ważne by się komunikować i ufać sobie abym mogła stworzyć dokładnie taką sesje o jakiej marzysz.

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *