fbpx
sesja poślubna w Rzymie

Sesja poślubna w Rzymie | Sara & Piotr

Sesja poślubna w Rzymie

Kochamy Włochy! Braliśmy tam ślub i latamy tam regularnie co roku, więc naturalnym marzeniem było dla nas zrobienie sesji poślubnej w Rzymie dla którejś z moich Par ślubnych! Kto Nas zna – wie, że dużo latamy na własną rękę, że podróże to jedna z Naszych najwiekszych wspólnych pasji, którą chcemy Was zarażać i pokazywać Wam jakie to proste i tanie rozwiązanie na spędzanie czasu!
No i w tym wypadku także na sesje, jestem niesamowicie dumna, że udaje mi się docierać do coraz szerszego grona moich klientów z myślą, że sesja poślubna nie musi być droga by była wyjątkowa i tak właśnie było w przypadku sesji poślubnej w Rzymie Sary i Piotrka!

Zdecydowali się na ten plener kilka dni po tym jak ogłosiłam, że będziemy pracować zdalnie w Rzymie w listopadzie, zaplanowali tam swoją podróż poślubną i proszę! Wyjątkowa pamiątka niewielkim nakładem czasu i pieniędzy, a wiem, jak ważne to jest.

Jeśli marzycie o sesji poślubnej w Rzymie bądź w jakimś innym miejscu – nie bójcie się do mnie napisać, chętnie doradzę i pomogę Wam to zorganizować tak by było pięknie. Poza zdjęciami z sesji dostaniecie masę ujęć, które będą formą reportażu tego co działo się dookoła, gdy będziemy na kawie, obiedzie czy akurat będziecie kupować coś na straganiku. Taka sesja to opowieść o Was a nie tylko suche zdjęcia na ładnym tle. Chcę zawrzeć tam Wasze przeżycia, gesty, chwile. Chcę byście pamiętali jaka była pogoda, co wtedy czuliście i mówiliście ta byście dzięki tym zdjęciom – jak tym ze ślubu – pamiętali te wszystkie towarzyszące Wam emocje, by te przeżyci były wiecznie żywe.

Tak fotografuje moje podróże i chcę by każdy z Was miał taką pamiątkę! To jak? Dacie się porwać w sesje poślubną za granicę?

Picnook - online blogging tool

Jeden komentarz

  1. Cudownie, też tak chcę ! Muszę przekonać moją drugą połowę. Co prawda już 3 lata po ślubie, ale ten klimat…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *