fbpx
sesja ślubna Śląsk

Sesja ślubna Śląsk | różnorodna sesja w 3 lokalizacjach

Sesja ślubna Śląsk – jak zrobić ją pięknie i różnorodnie?

Planując sesję ślubną na Śląsku lub w okolicach, warto rozważyć różnorodne lokalizacje, które podkreślą ważne dla Was miejsca, zainteresowania lub po prostu sprawia, że wykorzystacie potencjał sesji na maxa. Ostatnio miałam przyjemność realizować całodniową sesję ślubną w trzech malowniczych miejscach: w lesie w Żorach przy samochodzie pary młodej, w Pałacu Krowiarki oraz na spacerze z alpakami w Zagrodzie 3 Siostry w Rybniku. Każde z tych miejsc jest inne, byliśmy tam o innej porze dnia więc było inne światło i stworzyło to razem niesamowite tło dla pięknych ujęć, które będą pamiątką na całe życie. Jako fotograf ślubny ze Śląska gorąco polecam Wam rozważenie sesji, która będzie różnorodna pod kątem zarówno strojów jak i lokalizacji.

Sesja ślubna w lesie z dodatkiem samochodu pary młodej

Sesja ślubna rozpoczęła się w lesie, gdzie para młoda zaparkowała swój stylowy samochód. Naturalne otoczenie lasu, w połączeniu z elegancją auta, stworzyło wyjątkowy kontrast, który wspaniale podkreślił romantyczną atmosferę tego momentu. Jest to bardzo fajna sesja ślubna do wykonania w każdym miejscu jeśli tylko macie super samochód – może być pod pałacem a moze być zaparkowany w naturze. Do tego las zapewnił piękne, naturalne tło, idealne dla romantycznych i intymnych ujęć. Do tego światło prześwitujące przez liście dodało zdjęciom magii.

Sesja ślubna w Pałacu Krowiarki

Kolejnym przystankiem był Pałac Krowiarki – miejsce niby opuszczone ale posiada dużo historycznego uroku. Wnętrza pałacu, z ich bogatą ornamentyką, stanowiły idealne tło dla sesji o romantycznym charakterze. Pałac Krowiarki chociaż kawałek od Katowic, oferuje niepowtarzalne możliwości fotograficzne, dzięki róznorodnosci pomieszczeń, różnym schodom oraz przez zmienne światło w różnych przestrzeniach. Jako fotograf ślubny uwielbiam różnorodne miejsca, w których światło wpada w różny sposób, bo dzięki temu można stworzyć bardzo różnorodne zdjęcia. Tutaj przy okazji także z lampą błyskową.

Spacer z alpakami w Zagrodzie Trzy Siostry w Rybniku

Na koniec dnia, para młoda udała się na spacer z alpakami w Zagrodzie 3 Siostry w Rybniku. To urocze miejsce prowadzone prze super ludzi dodało sesji ślubnej wyjątkowego, nieco rustykalnego charakteru. Pani Młoda zmieniła sukienkę, założyła okulary i sesja ogólnie nabrała lekkości i luzu. Bliskość natury i obecność przyjaznych alpak stworzyły niezapomniane chwile pełne radości i śmiechu, szczególnie, że to my musieliśmy dopasować się do tych zwierząt bo są dość uparte i robią co chcą 🙂 Jeśli planujescie sesje ślubą w Rybniku lub oolicy to Zagroda 3 Siostry to idealne miejsce dla par, które chcą dodać swojej sesji ślubnej lub narzeczeńskiej nieco swobodnego, naturalnego uroku. Spacer z alpakami to nie tylko oryginalny pomysł na sesje i spędzenie czasu na łonie natury, ale także świetna okazja dla fotografa ślubnego do uchwycenia autentycznych, pełnych emocji momentów.

Podsumowanie sesji ślubnej

Całodniowa sesja ślubna to doskonała okazja, by uwiecznić wasze najpiękniejsze chwile w różnorodnych, malowniczych lokalizacjach. Od romantycznego lasu, przez elegancki Pałac Krowiarki, po radosny spacer z alpakami w Rybniku – każda z tych miejscówek oferuje coś wyjątkowego. Jako fotograf ślubny, z przyjemnością pomagam parom tworzyć niezapomniane wspomnienia. Jeśli marzycie o wyjątkowej sesji ślubnej, która będzie piękną pamiątką na lata, Śląsk oferuje nieograniczone możliwości.

Zapraszam do kontaktu, aby wspólnie zaplanować waszą wymarzoną sesję ślubną!
Sesje ślubną możecie także wykupić u mnie w formie vouchera dla Waszych bliskich tutaj.

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *