jesienna sesja rodzinna

Jesienna sesja rodzinna | Lidia, Marianka & Kamil

Jesienna sesja rodzinna? A co z pogodą?

Oczywiście można narzekać na coraz krótsze oraz zimne i deszczowe dni, które często potrafią gościć u nas w kraju, lecz jest na to sposób, który u mnie super się sprawdza. Wskakujemy pod kocyk z dobrą herbatką i spędzamy czas z najbliższymi. A jak już tylko znów wychodzi piękne słońce i wita nas złota polska jesień to możemy skorzystać z pięknej pogody i umówić się na sesje w plenerze!

Jesienna sesja rodzinna to przede wszystkim dobra zabawa! Zbieramy liście, a z kasztanów budujemy ludziki. To dużo całusów i przytulania, nie tylko z dzieckiem ale także rodziców. Jesień to wg mnie najpiękniejszą pora roku a co za tym idzie cudowne słońce do wykonania sesji. Spacerujemy po lasach wśród spadających liści, przemierzamy łąki suchych kwiatów, biegamy wśród jezior lub przesiadujemy na pomostach oglądając zjawiskowe zachody słońca – kocham tę porę roku, jest nie tylko magiczna ale przede wszystkim bardzo fotogeniczna!

Z tą trójką widziałam się teraz trzeci raz, pierwszy raz gdy Mariana była jeszcze w brzuchu oraz zaraz po jej narodzinach, to niesamowite jak wyrosła przez ostatni rok, choć bardziej niesamowite jest to, że mogę dla tych cudownych ludzi rejestrować każdy ważny moment w nich życiu, być tak blisko i za każdym razem tworzyć dla nich coś nowego podczas naszego spotkania 🙂

Jesienna sesja rodzinna skąpana słońcem


Jesienna sesja rodzinna z nimi trwała zaledwie 45 minut, tylko lub aż tyle wystarczy na uchwycenie czułości i dobrej zabawy, byliśmy w lesie i na polanie, zbieraliśmy liście, oglądaliśmy robaczki, cieszyliśmy się ciepłem słońca przesiadując na złamanej brzozie. Szukaliśmy grzybów, skakaliśmy przez kałuże i wiele innych rzeczy by nacieszyć się tym jesiennym spacerem. Mam nadzieje, że Wy też poczujecie zapach mchu, lekki wiatr na twarzy i widok spadających liści, które tego dnia nam towarzyszyły, po obejrzeniu tej sesji.

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *