fbpx
Wesele w Brzoskwinia Ogród pod Krakowem

Wesele w Brzoskwinia Ogród | Angela & Michał

Przygotowania w Zacisze Kraków

Zacisze pod Krakowem idealne miejsce na przygotowania jeśli wybieracie Brzoskwinia Ogród na Wasze wesele. Jest to piękny dom, z basenem na świeżym powietrzu i szklarnią, to idealne miejsce na wyjazd z przyjaciółmi lub właśnie przygotowania do wyjątkowego dnia jakim jest ślub. Tego dnia przygotowania Angeli do ślubu odbywały się z siostrą i mamą, jak wiecie ja uwielbiam ten czas przed ślubem, pełen emocji, radości i właśnie wzruszeń. Poza makijażem i fryzurą był też czas na chwile rozmów z lampą proseco w dłoni. Ten czas przed ceremonią, gdy wszytsko płynie na spokjnie jest idealny do zrobienia portretów Pannie Młodej, zarówno samej jak i z najbliższymi, zanim wszytsko się zacznie już na dobre.

Brzoskwinia Ogród – wesele w pięknym ogrodzie

Brzoskwinia Ogród to totalne odcięcie od świata – wszędzie rozpościera się malowniczy krajobraz, co stanowi doskonałe tło dla fotografii ale przede wszystkim odcina nas od hałasu i pozwala naprawdę wypocząć mawet w trakcie wesela. Jestem przekonana, że dlatego właśnie Angela i Michał wybrali to miejsce bo jest połączeniem natury, ktorą kochają z eleganckim stylem wesela, który idealnie do nich pasuje. Sala weselna w środku ogrodu na pewno idealnie sprawdzi się dla takch par jak Angela i Michał – którzy lubią luz, zależy im na kameralnej armosferze, chcą spędzić czas z bliskimi na tańcach ale też na rozmowach czy spacerowaniu z najbliższymi.

Poadto goście mogą cieszyć się nie tylko urokiem ogrodu, pełnego kwiatów, zielonych zakątków i romantycznych ścieżek ale też delektować wyjątkowo smaczną kuchnią. To miejsce jest doskonałe dla par, które pragną wesela w kameralnej atmosferze. Brzoskwinia Ogród umożliwia stworzenie intymnego środowiska, w którym para może dzielić się tym wyjątkowym dniem z najbliższymi organizując wesele w namiocie, biorąc ślub w plenerze i wykorzystujac cały ogród włąśnie na sesje zdjęciowe czy o prostu inne atrakcje i korzystanie ze świeżego powietrza. Dla mnie zaletą ogodu jest różnorodność, odchodząc na dosłownie parę metrów w każdą stronę jest inna sceneria do sesji – co tylko dodaje uroku i różnorodności zdjęć.

Ja jestem ogromną fanką natury, więc bardzo doceniam kiedy jako gość mogę w trakcie wesela odpocząć od muzyki w jakimś spokojnym miejscu, tutaj znajdziemy kilka ławek i spotów, w tym część z ogriskiem oddaloną od głównej części wesela na tyle by mój odpocząć czy nas pokojnie porozmawiać.

Położenie Brzoskwinia Ogród pod Krakowem sprawia, że jest łatwo dostępny dla gości, co ułatwia logistykę podróży i zapewnia komfort wszystkim uczestnikom wesela.

miejsce przygotowań: Zacisze Kraków
miejsce wesela: Brzoskwinia Ogród
suknia ślubna : Avenue22
garnitur: Pierre Cardin
bukiet i dekoracje na sali: dziewczyny od kwiatów

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *