fbpx
wieczór panieński

Fotograf na wieczór panieński to super pomysł na jedną z atrakcji!

Wieczór Panieński

Wieczór panieński to wyjątkowe wydarzenie, które podsycając oczekiwanie na ślub, wiąże się z dobrą zabawą oraz okazją do przeżycia czegoś wyjątkowego, do czego chętnie wracamy pamięcią przez długie lata. Ze względu na swój piękny, symboliczny charakter, uwiecznienie wieczoru panieńskiego w postaci sesji zdjęciowej jest świetnym sposobem na przygotowanie wzruszającej pamiątki, która jednocześnie przywoła uśmiech i wspaniałe wspomnienia, a w trakcie trwania imprezy będzie dodatkową atrakcją.

Niezależnie, czy planujecie szaloną imprezę w centrum miasta, czy też spokojny, relaksujący pobyt w domku w górach, na łonie przyrody – sesja zawsze oddaje klimat wydarzenia, a także, co według mnie najistotniejsze – emocje towarzyszące uczestniczkom wieczoru panieńskiego.

Jeśli zastanawiacie się, czy wieczór panieński musi być idealny, skrojony jak od szablonu, to śpieszę z wyjaśnieniami: otóż nie! Jakie atrakcje można zaplanować, aby uczynić ten dzień niezapomnianym zarówno dla panny młodej, jak i pozostałych uczestniczek? Tutaj ograniczeniem są jedynie chęci i wyobraźnia! Mam jednak kilka tipów na początek. 

Jakie atrakcje przygotować na wieczór panieński? Można połączyć świętowanie z pleceniem wianków, makram lub zorganizować mini kurs makijażu – takie aktywności pięknie oddają ducha kobiecości i pasują idealnie do idei wieczoru panieńskiego. Jeśli macie ochotę na nutę szaleństwa, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się do parku linowego, czy nawet zagrać w paintballa! Mimo, że ta aktywność kojarzy się bardziej z wieczorem kawalerskim 🙂

Na Śląsku jest sporo miejsc, które gwarantują świetną zabawę i integrację uczestniczek wieczoru panieńskiego. Osobom chcącym wyrwać się z rejonu Śląska lub też innego dużego skupiska miejskiego, polecam chatkę w górach – otaczająca przyroda i malownicze widoki zapewniają świetną okazję do relaksu i wypoczynku w gronie przyjaciółek, a także stanowią idealne tło do wspaniałych kadrów. Ja sama również zawsze marzyłam o takim wieczorze panieńskim!

Oprócz możliwości fotografowania Was w czasie atrakcji, reportaż z wieczoru panieńskiego obejmuje wspólne zdjęcia, portrety, detale, wygłupy i pozowane fotki, przy których – wiem z doświadczenia – świetna zabawa jest gwarantowana sama w sobie. Jeśli jesteście ciekawe przykładów, znajdziecie je na blogu w relacji z wieczoru panieńskiego. Sesja w trakcie wieczoru panieńskiego trwa zwykle od godziny do dwóch i to od Was zależy, co w jej trakcie chcecie robić. Wszystkie szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie, zawsze od siebie podpowiadam, która godzina i które atrakcje super sprawdzą się na zdjęciach!

Cena za reportaż z wieczoru panieńskiego zaczyna się od 600 zł, a co obejmuje taka kompleksowa usługa? Oczywiście samą sesję zdjęciowa, odbitki dla panny młodej oraz uczestniczek wydarzenia (jedna z możliwości do przemyślenia – organizatorka może wręczyć reportaż pannie młodej w dniu ślubu, co jest świetnym pomysłem na prezent ślubny!), wszystko zapakowane w ozdobne pudełko. Często pytacie kto wybiera zdjęcia, oczywiście, że Wy – zawsze macie możliwość wybrania swoich ulubionych kadrów!

Podsumowując, Drogie Dziewczyny – nie wahajcie się zorganizować wieczoru panieńskiego, który będzie unikatowy i tak szalony, jak Wy same, a ja z radością potowarzyszę Wam i stworzę reportaż, dzięki któremu będziecie wspominać ten dzień przez długie lata.

Napiszcie do mnie (KLIK) a wyślę Wam szczegółową ofertę!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *